Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lapkričio 26 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo „jaunasis degtindarys“, miške plušantis prie savadarbio naminės degtinės gaminimo aparato.

REKLAMA

Pirmadienį, apie 16.00 val. policininkai nuvyko į Nemenčinės miškų urėdijos Žeimenos girininkijos mišką patikrinti gautą informaciją dėl naminės degtinės gaminimo. Surasti naminės gamyklą buvo nelengva. Pareigūnams reikėjo eiti tankiu mišku, pelkėtais keliais. Pastangos nebuvo bergždžios –naminės degtinės gamybos procesas aptiktas pačiame įkarštyje – kūrenosi laužas, virė raugas. Įvykio vietoje pareigūnai sulaikė aštuoniolikmetį Pabradės miesto gyventoją A. K. Šalia aparato buvo aptikta apie 200 litrų į raugą panašaus skysčio. Aparatas ir skystis paimti ir saugomi Švenčionių rajono PK.

Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų