Jaunos vairuotojos klaida išsukant iš kiemo pražudė žmogų: gresia iki 8 metų nelaisvės

Sekmadienį Vilniuje susidūrė automobilis ir motociklas, žuvo pastarojo vairuotojas. 

6

Policijos pateiktais duomenimis, nelaimė įvyko apie 15 val. 40 min. Grigiškėse, Kovo 11-osios gatvėje. Susidūrė automobilis BMW ir motociklas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grigiškėse po susidūrimo su automobiliu žuvo motociklininkas

Per eismo įvykį sužalotas motociklo vairuotojas, kuris vežamas į ligoninę mirė. Pirmadienį buvo patikslintos šios tragiškos nelaimės aplinkybės.

Pirminiais duomenimis, automobilis „BMW 730“, vairuojamas moters (g. 1995 m.), išvažiuojant iš namo kiemo, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu motociklu „Yamaha“, kurį vairavo vyras (g. 1984 m.).

Pradėtas ikiteisiminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, kai per eismo įvykį žūsta žmogus. Už tai kaltininkui gresia iki 8 metų nelaisvės.


Rašyti komentarą...
O
Onutė
2020-08-24 08:57:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila man abiejų....Jaunas vyrukas žuvo ir jauna moteris kalta...Tuk bėda ta ,kad motociklistai miesto ribose "laksto" nežmonišku greičiu ir garsu...O dėl, kelio pakraščiuose pristatytų mašinų neįmanoma normaliai išsukti iš kiemo. Ir kalti tik mūsų įstatymai.
Atsakyti
-96

G
Greitis
2020-08-24 09:17:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aiškiai liudininkas tiesioginej transliacijoj pasake - motociklas leke dideliu greiciu. Ir gulde moca. Vadinas atstumas pakankamas buvo kai psmate madina. Gaila greitis - ne... Zenklai 30 jam negaliojo. Siuo atveju gaila tik automobilio vairuotojos. Ne laiku ne vietoj.... O butu motociklininkas laikesis taisykliu - butu spejes sustabdyt
Atsakyti
-44

K
Kaip
2020-08-24 09:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turi susižaloti važiuojant 50 km/v , kad mirt ? Ar tikrai kalta mergina ? Matant kaip kai kurie mataxyklininkai , pasijutę dievais ar šiaip nemirtingais , skraido mieste , kaip lando tarp mašinų , tai tikrai nesitiki , kad jis važiavo leistinu greičiu .
Užuojauta šeimai .
Atsakyti
-39

SKAITYTI KOMENTARUS (112)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų