Seimo laikinoji komisija, tyrusi savanorio Juro Abromavičiaus žūties aplinkybes, pirmadienį skubiai sušauktame posėdyje patvirtino savo išvadas, pranešė „LTV žinios“.

Seimui siūloma prašyti Krašto apsaugos ministerijos paaiškinti, kodėl ši pranešė komisijai neturinti informacijos apie J. Abromavičių.

Nors praėjusį penktadienį komisija balsavimą dėl išvadų žadėjo rengti antradienį, savaitgalį nuomonę pakeitė. Mat rytoj jau bus pasibaigęs terminas, kai išvados turi būti pateiktos Seimui.

Pasak "Delfi.lt", komisijos išvados nepalankios ir konservatoriams, galimai turėjusiems sąsajų su jo nužudymu, ir esą neteisingą informaciją komisijai pateikusiam brigados generolui Arvydui Pociui.

Išvadoms pritarė visi aštuoni posėdyje dalyvavę komisijos nariai. Posėdyje negalėję dalyvauti Virginijus Domarkas ir Skirmantas Pabedinskas iš anksto pranešė išvadoms neprieštaraujantys.

Tuo tarpu abu konservatoriai – Jurgis Razma ir Audronius Ažubalis – į galutinį balsavimą neatvyko. Jie pareiškė skelbsiantys atskirąją nuomonę, nes esą komisijos suformuluotos išvados yra neobjektyvios, politizuotos ir iš anksto numatytos.
 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų