Rašyti komentarą...
Kos pusprotis ir už ką gali mėgt Šimonytę... Ar Tapinas su savo reklaminiais turais per Lietuvą ir universitetus visai jaunimui smegenis išplovė..
Gaidys negali negeduoti!
Nei Simonyte, nei Skvernelis nereikalingi iš vis seime jų visų puse reikia iš grūsti iš seimo tai bus tvarka idiotu kompanija visus lauk
Uždarykit eterį tam vištidės šeimininkui
Ar galima lyginti nesulyginamus dalykus. Tai visiškos priešingybės. Šimonytė - išsilavinusi, intelektualė, puiki ekonomistė, galinti atstovauti Lietuvą visame pasaulyje, kaip lygi gali diskutuoti su ES, JAV, dalyvauti visuose pasaulio viršūnių susitikimose, siūlyti sprendimus, kelianti tikėjimą gražia Lietuvos ateitimi ir Skvernelis - .......
@Nėra ką lyginti "puiki ekonomistė" šitas geras buvo. Papasakok šitą anekdotą pensininkams, verslininkams ir kitiems, kuriuos smaugė puiki išsilavinusi ekonomistė. Tokių palūkanų, kurias "išsiderėjo" imdami paskola net "Bobutės paskola" gėdintūsi plėšt. Intelektuali.. ypač tas intelektas į paviršių mušasi kai tyčiotis iš oponentų pradeda arba maukiant alų pas Tapiną laidoje iki kol kvailai šypsotis pradeda. Dar ir dukras auginančios mamos pasijuoktų, kurias Šimonotė siūlė privalomai į Kariuomenę leist.
vėl didžiausi vagys valdzioj bus ko noret
Gaidys gieda naisijos pabaigą??
@Hehe Gaidys gieda oziniu pabaiga.
Tai dar kartą įrodo, jog dauguma rinkėjų yra "tūpi". Ne gana to, kad dauguma debilų nesugebėjo išbalsuoti už Seimo narių mažinimą, jie dar mėgsta liandzbergistę Šimonytę bei parazituojantį ex mentą Švarkelį, kurio gatvėje toliau tęsiami kelio asfaltavimo darbai. Kai rinkėjai absoliuti idiotų dauguma, mes tikrai nenusipelnėme gyventi geriau.
@Linas Laimės Konservatoriai.Taškas.
Kas gaideliui grūdų papila, tam ir reitingų pakapsto iš mėšlyno. Geras bizniukas už runkelių pinigus. Kvailini juos, o tie dar ir susimoka. GRROVĖS VALSTYBĖ !!!
Nu dar kokia nesamone,tik ne uź Šimonyte! Kokia apklausa ir kas klausia? Ar nebera protingu źmoniu lietuvoi?
@Irena Kaip neaišku. Juk tą apklausą pasidarė tarpusavyje lansberginiai ir žaliukai. Nubalsavo už savo kandidatus. Galutinis rezultatas ir gavosi, kad jų tarpe yra mėgemi Skvernelis ir Šimonytė.
@Mindaugas Nepainiok simonkes su Skverneliu, asile.
Į viršų