Rašyti komentarą...
Ne tiek svarbu,kad jis bus konservatorių lyderis,nes kol ši pavardė bus tapatinama su šia partija,ji niekada nebus gyventojų mėgiama. Svarbiausia,kad jis nepridarytu durnysciu kaip ministras,o tai labai tikėtina.
Rėkit garsiau, homosovietikai, o gal ims ir atsižvelgs į jūsų norus!
Būkite biedni, bet teisingi, o pagal jus turtingi ir patys teisingiausia patys sau ne Gabrielius vedė konservatorius į rinkimus būtų Lanzbergis Nr1 ir rinkimai būtų prakišti šito jus suprasti nenorite nors savo aplinkoje puikiai suprantate jeigu Vytautas L atiu ir Gabrielius atiutiu
@Adomas Runkelio svajonės?
Ne lietuvai jis dirba...
O tai dėl partijos pirmininko gal turėjo Karbauskio nuomonės atsiklausti?
Tik nevaidinkit susirūpinusių pandemija, juk ji labai palanki prastumti,, svarbius" įstatymus dėl narkotikų platinimo, dėl alkoholizmo didinimo, dėl gėjų partnerystės ir kitų šiuo metu,, netidėliotinų" klausimų.
VIENA PARTIJA VIENAS AMZINAS LYDERIS AR ZINOT KUR TAIP YRA paklauskit konrevu klapciuko VALENTINAVICIAUS O GAL JIS JAU PAMIRSO.......
Ir tai normalu, nes koncervyno gretose viena partija, viena tiesa, viena galva, viena skylė, į kurią sulindę jų gerbėjai. Būdami tamsoje gieda ditirambus ir džiaugiasi demokratija.
@Alys O ar trūbadūras turi didesnį skylių pasirinkimą???
kam nuostalgija rusijai, neikas nedraudzia, pirmyn !!!!
Ne veltui nuo lūpų neišnyksta Lukašenkos ir Putino vardai, pats irgi panoro tapti vienvaldžiu valdovų. Juokiasi puodas, kad katilas juodas.
@Ignas Tavo Putinas su Lukašenka per galvas ir lavonus lipa į išsvajotą postą, įstatymus ir konstituciją keičia, kad galėtų sėdėti tiek, kiek nori. O čia viso labo kažkokios partijos vidiniai reikalai.
Į viršų