Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vargšelei ko jie ten lenda ypač kubilas gana jau
@Jadze ypač uspispakipaskas ar tomašius seniai abu,gal jau gana,pfui
turėtų duoti ataskaitą ką nuveikė per mėnesį Lietuvai į rajoninį laikraštį. Seneliai eikit anūkų proanukių augint o tegu pasipinigauja jaunimas jie protingesni.
jie gauna apie 20000 tūkstančių eurų dar senukams + pensija, o turėtų būti jauni žmonės kurie dar protingi, o mūsų jie patys pasyviausi, pensininkų neleisti į eu.
europarlamente turi dirbti jauni energingi zmones, o ne pensininkai, kurie dabar ten sedi
kokio velnio visi ten veržiasi.Staiga tapo proto bokštais, net patys, patys .Vakar pamačiau debatuose Valkiūną, tai vos nesprogau iš juoko
Uztenka ten bezdaliu, reikia Grazuli siusti. Tikrai sujudins ten dumbla stiklinej. Beto po jo kadencijos garantuotai kiekvienas atsakingiau i EU parlamento rinkimus ziures. Mano nuomone jis pats pats tinkamiausias variantas siai dienai (as visiskai nekalbu apie paziuras ir ka jis kalba, bet grynai uz sugebejima pasizymeti).
@Tik Grazulis! EP tokie durniukai sėdi kamputy,jas jų klausys,jis mano,kad blūdys kaip čia ,seime,vargšelis, ten parlamentas ohoho skaičiumi,ir tokie gaidukai sėdi laktose ir snaudžia,jau žinoma būna apie juos,kas atvyksta...
@Tik Grazulis! Jis ten su Sirijum pasikalbės,pajuokins visus
@Tik Grazulis! Gražulis per kvailas ir angliškai nemoka.
tai tarybiniais laikais biurokratų buvo žymiai mažiau ir ponų tokių nebuvo kaip dabar taip kad nereikia propagandos žinome patys.
Dieve,dieve ar jums nėra gėdos imti tokius atlyginimus,kaip kt žmonės negali pragyventi Lietuvoje. Ką jūs padarot Lietuvai,tai duokit pasiūlymą, db tikrai atrodo tik ir važiuojat didesnių atlyginimų ir pensijų, kad nustatytų normalų atlyginimą. Kodėl LT Prezidentas gauna mažesnį atlyginimą negu jūs ten sėdėdami ir Kubiliui jau užtenka ten sėdėt. Tegul eina jaunesni patyrę žmonės. Blinkevičiūtei irgi gėda,nes Lietuvoje nenori darbuotis,pasakys birželio 15d.,aišku jei neišrinks tada grįš Lietuvos ale gerovę kelti. Gėda ir nesmagu mums paprastiems,kad tokių žmonių daug mūsų Lietuvėlėje.
Neskirsiu savo laiko uz situs prarugusius snukius besiverziancius i parazitu roju, ipatingai koncervuotus riebaluotus
@Nei sekundes gerai pasakyta šimtas balų va dėl to ir buvo daroma perversmas
@ona Ją pervertei?savo kakų? bus dėl vieno žvirblio pavasaris, kas prašo jūsų balsuoti-niekas
„Politico“ duomenimis, pagal politines iniciatyvas ir derintus dokumentus Lietuvos europarlamentarai atsidūrė paskutinėje lentelės vietoje – vienam šalies deleguotam atstovui tenka tik 1,8 politinės iniciatyvos.
-- Bet kaip jie inirtingai loja, kudakuoja, dergia kitus...- ir draskosi LR; - ypac ozio debiliai ir raseles.
Dar labiau jie stengiasi prieš rinkimus.
@ožio smarve taip ten tavieji uspispaskipaskis, visokios ropės,peckeliūnai,tomašiai ir nustūmė į galą....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų