Įspėja apie artėjančią audrą: šiąnakt langų pravirų nepalikite

Socialinio tinklo „Facebook“ grupė „Orai ir klimatas Lietuvoje“ praneša apie šalyje numatomus kardinalinius orų pokyčius – Lietuvoje siaus audra, o lietaus gali iškristi beveik visa birželio mėnesio norma.

Minėtos grupės pranešime pažymima, kad dalyje Lietuvos numatomas itin smarkus lietus, tad gatvės gali būti gerokai apsemtos, taip pat galime tikėtis ir audros.

„Mūsų tikslas – aiškus: kai tik pamatote tokio stiliaus žemėlapį mūsų puslapyje, žinokite, kad orai bus neramūs ar net pavojingi. Viskas prasidės šiandien popietę ir vakare kai rytiniuose ir centriniuose rajonuose sulauksime konvekcinių audrų (smarkūs lietūs, vėjo sustiprėjimai iki 15-20 m/s, kruša). 

Tačiau turbūt pavojingesnis dalykas Lietuvą pasieks artimiausią naktį. Žemėlapyje raudonai pažymėtuose regionuose nakties metu numatomas smarkus, o vietomis ir labai smarkus lietus, kai į kiekvieną kvadratinį metrą iškris daugiau nei 50 mm. kritulių, o tai yra beveik visa birželio mėnesio norma. 

Raudonoje zonoje esančiuose miestuose antradienio naktį ir rytą galimi gatvių apsėmimai. Tuo tarpu kitur šalyje lietus nebus toks intensyvus, tačiau reikėtų sekti naujausią informaciją ir perspėjimus, nes situacijai pasikeitus visai mažai į liūties įniršį patektų kitos vietovės. Kiek leis galimybės informuosime apie padėtį“, – rašoma pranešime.

Apie artėjančią audrą gyventojus įspėja ir Priešgaistinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas išplatintoje žinutėje. 

 


Rašyti komentarą...
Z
Zedo bratkis
2020-06-29 19:57:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lysiu į rūsį arba po lova.
Atsakyti
-1

P
Puch
2020-06-29 22:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk rusy nuskesi.o po lova nesaugu,vejas pakels ja
Atsakyti
0

R
Romas
2020-06-29 23:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klapedos puseje ramu galima uodu zirzima klausyti gal uodu audra uzklups?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų