Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aš labai tikiuosi išmoko vyrišką pamoka, kad nesirauti prieš stipresnius ir būti savo vietoje.
Jei šokį į atlapus, vadinasi save laikai lygiaverčiu, tuomet kai gauni į snukutį nepamiršk ir toliau vaidinti kieto, jei jau toks norėjai atrodyti.
Taip tai vyrų vyras, o jei kas į mamytės sijoną.
Jeigu jį sutikčiau, suduočiau smūgį į nugarą su aštriu daiktu.
Nesuprasčiau, jei būtų bereikialo galves į marmūze, bet čia juk pats prisiprašė.
Įsivaizduokit Viršila nebūtų pramokes to pienburnio. Dabar įgaves erelio lygį aukštesnį repuotų apie kiekvieną sutiktą kiek sugebedamas įžūliau... Rykštė už tavo daromas nesąmones turi būti.
Sportininkas, nesportininkas nesvarbu, šokinėti negalima. Ką norit pasakyti prieš mini cuperį iššokti galiu ant kelio, o prieš fūra ne? Nesvarbu ar tas, ar tas suplos tave. Taip ir čia... Prieš raunantis pamastyk gerai. O jei manai esi vaikas ir tau galima? Tai viršila atlikdamas tėvo vaidmenį paaiškino apie gyvenimą. Dabar nesiskūsk gavęs pamoką.
Net nebuvo uz ka jo bausti o stai tam vaikigaliui ir ypac jo motinelei reikejo bauda uzmesti uz valkiojimasi po suaugusiu renginius izuluma keiksmus tipo idealiai motinelei uz neprieziura
Turėk savo vietą ir niekas neskriaus.
Turėk savo vietą ir niekas neskriaus.
Teisingai, jei snarglius nežino kur yra jo vietą, mama sunui neišaiškino. Tada paaiškino viršila. Visiems reikia žinoti savo vietą ir nesirauti ant kito. Jei rauniesi ir gavai per snapą tada jau ir būk tas vyras iki galo. O nebek žliumdamas pas mamyte ir šaukdamas gelbėkit visa Lietuva.
O kokį ėdalą ta motka Karmėlavoje verda, kas žinot? Žinosiu, kur neit.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų