Įsigalioja griežta policijos kontrolė: tęsis iki gruodžio 27 dienos vakaro

Lietuvoje koronavirusu susergant vis daugiau gyventojų Vyriausybė sugriežtino karantino reikalavimus – įvedė judėjimo ribojimą tarp savivaldybių. Siekdama užtikrinti naująjį ribojimą šalies policija jau nuo gruodžio 23 dienos 13 valandos stipriną kontrolę postuose. 

Nuo dabar įsigaliojusi, griežtesnė kontrolė galios iki gruodžio 27 dienos 21 valandos. 

Kitas sugriežtintos kontrolės etapas prasidės prieš Naujuosius – gruodžio 31 dieną, 13 valandą ir tęsis iki sausio 3 dienos 21 valandos. 

„Dalis įvažiavimų bus užtverti techninėmis priemonėmis. Planuojama pažeidimus fiksuoti vaizdo stebėjimo kameromis, bus pastatyti draudžiamieji ženklai. Taip pat bus remiamasi didesnėmis pajėgomis dėl būriavimosi, kaukių dėvėjimo. Apie 1 tūkst. policijos pareigūnų užtikrins šią tvarką. Policija neturės tikslo nubausti, o turės tikslą paaiškinti“, – anksčiau apie sugriežtintą judėjimą kalbėjo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Kitomis dienomis judėjimo kontrolė nebus tokia griežta. 

Lietuvos policija savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo patarimais, kaip elgtis kontrolės metu, kad patikra būtų sklandi ir greita. 

„Patarimai tiems, kam šiomis dienomis būtina vykti į kitą savivaldybę.

Pats greičiausias patikrinimo būdas – per automobilio langą (be kontakto) pateikti fizinius dokumentus taip, kad būtų galima matyti tiek asmens dokumentą, tiek registracijos vietos dokumentą. Tokiu būdu patikros poste užtruksite vos kelias sekundes.

Laukdami eilėje prie kontrolės posto, iš anksto paruoškite dokumentus patikrai, o ne pradėkite jų ieškoti priėjus tikrinančiam pareigūnui.

Taupykime brangų savo ir kitų laiką.

Primename – vykti į kitą savivaldybę galite tik turėdami rimtą priežastį. Jei nėra būtino reikalo – nevažiuokite“,– rašo Lietuvos policija. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo.

Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Trečiadienį įrengti kontrolės punktai veiks iki savaitės pabaigos. 

Policija ragina keliaujančius gyventojus pateikti dokumentus, įrodančius teisę judėti. 

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-12-23 13:58:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima aiškinti pažeidėjams, nežinau kokios būsenos turi būti žmogus negirdėjęs, nežinantis priimtų tvarkų. Gana tų aiškinimų, bausti be gailesčio, gal tada susimąstys kad tai rimta, ir nenorės būti gudresniais už tuos kurie laikosi tvarkos ir tiki kad Velykos bus džiūgesnės, laisvesnės, o svarbiausia visi jų sulauksime.
Atsakyti
-1

V
Vita
2020-12-23 13:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai.
Atsakyti
-2

T
Turistas
2020-12-23 13:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susikišk sau,pažiurėsim koks kaifas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų