Rašyti komentarą...
Mažiau pirkinėkit visokių papildų,jei žmogus serga vaistus iš kompensuojamų sąrašo tikrai galima prisitaikyt sau,o ne užsispyrus pirk tik tuos ir ne kitus ir net nebandyt kitų.Daug pažystmų taip ir daro užsispyrę tik vieno pavadinimo vaistus perka,kaip paklausiu ko neperki kitų atsako kad nepadeda,o sakau ar bandei,tai kad ne.O papildus kaip duoną valgo ir akim ir sanariam ir dar kaži kam vietoj to kad geriau daržovių ar vaisių daugiau suvalgytų ir nereiktų tų papildų už 100 eurų per menesį.
@Pensininkė Perku pastoviai kali jis nepigus ir nekompensuojamas toliau skystinantis krauja bekompensuoja magni bekompensuoja zuvu taukus butinus sirdziai nekompensuoja sirdies lasai ju daug reikia nekomopensuojao ir kuo pakeist pigiau nera niekonis vaisiu begakiu pirkt nes pensija trys simtai pusecatiduodu mojesciams vaisrams jas lueja naistui o kas ten lieka
Liaukitės maitintis tais "vaistais", nes realiai tai nuodai - nėra nė vieno vaisto, kuris nebūtų nuodas. Kiekvienam iš jų reikia kito "vaisto", kad kompensuotų pirmojo neigiamas pasekmes, ir taip be galo. Pasibaisėjau pamatęs ką perka vaistinėje kai kurie žmonės - vienu kartu visą maišą. O tai ne tik kainuoja daug pinigų, kuriuos galėtų išleisti normaliam gyvenimui, bet ir dar labiau naikina sveikatą. Yra žmonių >70-80 metų, nevartojančių jokių vaistų, ir sveikų, energingų, turinčių laiko naudingai veiklai ir fiziniam lavinimuisi, ir nesiskundžiančių pinigų trūkumu, nes juos leidžia racionaliai. Bet yra ir iš prigimties blogos sveikatos bei darbo suluošinti, ypač po valstybės nebekontroliavimo darbo santykių, normų ir įstatymų. Jiems vaistai galimai būtini, tik taip pat saikingai, nes ir gydytojai ne visi yra sąžiningi ir veikiantys tik ligonių labui.
@Vaistųabstinentas O jums kiek metu kai busit sena galesit negert jokiu vaistu nei papildu
Katilo raset kad lietuviai graibsto kelionės, bus rekordine vasarą. Apsispreskit.
@t Pensininkai su trim simtais pensijos tikrai labai graibsto keliones
siūlymai ,kad jau vienodai kompensuoti nuo 65m.amžiaus.Bet 65 m.didelė dalis dar dirba,plus kas daugiau vaistų naudoja ar 65 metų dar stiprus žmogus ar baigiantis savo kelionę 80-metis.Tam senam žmogui nekompensuojami nei jokie plečiantys ,nei skystinantys kraują, nei normalūs skausmą mažinantys ...Dar kažkas pasakė,kad yra ir 80-mečių milijonierių.
@Įdomūs Taip yra seime sedi daug nukvakusiu milijonieriuvvv prisivogusiu per ilga sedejima
Tai jūsų ekobirbistai sakė, kad žmonės sutaupe rekordines sumas ir ši vasara bus taipogi rekordine ar aš ką ne taip supratau!
Kam neskauda,tas ir nesupra
nta vaistų reikalingumą.
@Tai jo Jo tai pagal tave: jei skauda bet neturi pinigu , vadinasi nesupranti ?.
@Vincas Jei uzeina sirdies permusimai anais kaijaus tuoh gukde ligonibej tyre gyde mebesi gukedavo ligonuhej kil paferedavobdavar nuekas ur oursto bepajudiba daryk ka nori pats ieskai internete ar kitur prisitaiksi sau suzibai caistus nes oas gyditoja pp pusmecio o pas p

rivatu nera pinigu
Gyvenam Lietuvoje : degalai brangiausi vaistai brangiausi maistas brangiausias infliacija didziausia sankciju kaimynam skelbiam daugiausiai .
@Vincas Lietuvos valdžia ne vargšų draugė.
Big farma valdo. Jie iš jūsų uzsidirbs ir nunuodis jus pačius
Jeigu skauda galva o padu neprimyt kokie vaistai

@Algirdas Seis laikas labiausiai padetu tai kilpa
Į viršų