Iš pareigų traukiasi ministro L. Kukuraičio atstovė spaudai

Per Lietuvą nuvilnijus skandalui po socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio nuotraukos prie nužudyto Matuko kapo, iš pareigų traukiasi jo atstovė spaudai Gabija Vitkevičiūtė.

Žinią patvirtino ministerijos atstovė spaudai Lina Burbaitė, plačiau situacijos nekomentavo. Su pačia G. Vitkevičiūte portalui tv3.lt susisiekti nepavyko.

Pagarsėjo prasta komunikacija

Visuomenė ir žiniasklaida aršiai sureagavo į šeštadienio popietę ministerijos pasidalintą nuotrauką, kurioje įamžintas prie keturmečio Mato kapo gėles dedantis L. Kukuraitis. Kritikuota ministerijos komunikacija ir ministro bandymas pasireklamuoti nelaimės kaina.

Toks komunikacinis nesusipratimas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvyksta nebe pirmą kartą. Prieš kiek daugiau nei savaitę žiniasklaida paviešino G. Vitkevičiūtės atliktą ministrui skirtų kalėdinių atvirukų analizę, kurią ji išplatino ministerijos darbuotojams.

Tą kartą ministro patarėja negailėjo kandžių žodžių nei apie atvirukus iš diplomatų ir ambasadorių, nei iš vaikų ir neįgaliųjų rankų.  


Rašyti komentarą...
s
susidomejas
2018-01-30 16:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmogus - pagerbe nuzudyta vaika, del to gavo kumsciu i nugara, iseina , kad mums skiepijama ideja NESIGAILEK, NEPADEK, NEDRYSK UZDEGTI ZVAKES NUZUDYTAM !!! pritariu ankstesniam komentarui , tai - laukinis kapitalizmas ir jo veiksmai .
Atsakyti
-1

P
Petras
2018-01-30 15:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantami dalykai.Kai žmogus teisingai elgiasi , nesireklamuoja tada laukinis kapitalizmas sutrypia...
Atsakyti
-3

P
Paulė
2018-01-30 16:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima pagalvoti, jog Rūta yra šventuolė, kuri gali teisti žmones. Žurnalistai, nelaikykit savęs teisuoliais.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų