Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ko jie nori, atostogauja pusę metų, uždirba per pusę dienos tiek kiek kitas neuždirba per visą dieną, nori dirba , nori ne, nemokina , kad eitų papildomai pas juos mokintis ir mokėtų už valnadą po 30 eur, mokesčių už tai nemoka. Tegul eina kur nors padirbėt į pamainas po 12 valandų , praeis noras cirkus čia rodyt . visą vasarą atostogauja, per mokiniu atostogas metų eigoje ateina į darbą kavos atsigert ir dar gauna už tai atlyginimą, kiti tutėtų ištisai streikuoti, ko per atostogas nestreikuoja, nepatinka darbas , tegul renkasi kitą, gėda
Yra raudonųjų erkių, prilipusių prie švietimo jau iš seniau, bet jų tautos vadas nejudina. Kodėl? Viena, jam rūpi tik parama jam rinkimuose, antra- kad ir atimsi iš erkių maistelį, tai ta suma net nepanaši į 300 000 000 eurų, kurių reiktų mokytojams pagal Navicko pageidavimą NORIM DESERTO!
Lyg tas ministras turi galių biudžeto pinigus skirstyti.
Akivaizdu, kad prezidentas nepasirengęs KONKRETIEMS SIŪLYMAMS. Vieną dieną jam pirmenybė yra mokytojai, vakar buvo pensininkai, ryt kelių būklė, dar eilėje pareigūnų algos, medikai, kultūra, gynyba. Jei viskas turi būti geriau finansuojama, tai prezidentas turėtų rasti savyje jėgų įvardyti šaltinius tam padidintam finansavimui. Ką darysim, mokesčius užkelsim, o gal praskolinsim mirtinai, gal uostą parduosime, ar prezidentūrą mažinsim? Nieko konkretaus!
Eilinė priešrinkiminė G.Nausėdos
,,pachazucha",kažkodėl tai anksčiau nei mokytojų problemos,nei keliai prezidentui nerūpėjo,kažkur tai pradingęs buvo.Taip kad turime būti budrūs,nes prieš rinkimus dar daug bus žadančių ir meluojančių kandidatų į prezidentus.
Gaila, kad Prezidentas yra tik "aukštas ir gražus". Juk jis galėjo ir turėjo paleisti Seimą daug anksčiau. Balsavo tik 47% rinkėjų už dabartinius Seimo narius. Bailys, kaip tas katinas iš multfilmo:"Gyvenkime gražiuoju". Neturime mes Prezidento....
Ar ponas A/G nezino kad visos svietimo profsajungos jau pasirase susitarima su svietimo ministerija ir atlyginimai mokytojams bus didinami pagal biudzeto galimybes, o situ streikuojanciu mokytoju burelis su i politikuojanciu savo vedliu nori daugiau uz kitus, o kuo gi jie nusipelne, kad prezidentas taip nori juos pamaloninti, tai gal tegu nuima dali lesu nuo savo prezidenturos išlaikymui skirtos nemazos sumos ir moka premijas tiems akiplesoms streikuotojams, nedaug ju yra tai tikrai uzteks, nes atrodo per daug ponas turi patareju, kurie nieko neveikia, pats laikas sumazinti ju skaiciu ir graziai pasirodyti pries naujus rinkimus...
Gėda. Iš kur ištraukti sugeba tokį ministrą. Ar jis moka skaityti normaliai. Visa Lietuva juokiasi.
Prisiminkime žodį AČIŪ
Prisiminkime žodį AČIŪ
@A. Š. Tai jau gal nelyginsime dabartinio su darbaparcyja buvusia ministre, kuri neįveikė trumpo žodžio parašyti be klaidų, cha.
Negalėtų kažkaip itatoki proceso kad būtų sumažinta valdininkija ir biurokratų aš bent 9 kartus? Tada atsirastų pinigų daug kam. Negi jis nesupranta kad daugelis tų valdininkijos ir biurokratijos etatų sukurta vaikams, žmonoms, meilužėms, giminėms ir partijos kolegoms? Tie etatai reikalingi tik tiems patiems žmonems keliatukstantinei algai ir socialinėms garantijoms gauti. Jie net nesistengia imituoti darbo. Į jų fotelius įstačius šluotkočius valstybėje niekas net nepastebėtų kad tu žmoniu nėra. Valstybės funkcionavimui užtektų 9 kartus mažiau valdininkijos ir biurokratyno. Va kur reikia tvarka daryti.
@O prezidentas , ir mokytojų yra iš kartos į kartą, sesės broliai giminės.
Mokytojai, kurie yra šalies elitas, paversti ubagėliais prašančiais išmaldos už savo darbą. Visose ekstremaliose situacijose kaip covid pandemija, vadovėlių trūkumas, vaikų su spec. poreikiais integracija, įvairiausios biurokratų diletantų reformos, mokytojai išradingai suranda profesionalius sprendimus, kad nenukentėtų mokinių ugdymo procesas, nes švietimo sistemoje dirba ne specialistai, bet politikai, kurie savo diletantiškais sprendimais žlugdo ugdymo procesą, tuo pačiu menkindami mokytojo prestižą ir autoritetą. Kada pagaliau valdžiažmogiai suvoks, kad ugdymo procesas yra ne viešoji paslauga, bet intelektualus produktas vertas aukšto įvertinimo ir darbo užmokesčio.
@Suvokimas , tikrai palinkėsiu jums suvokimo. Elitas, per langus lipantis naktį kaip plėšikai per ministerijos langus? Tikrai? Elitas, žaidžiantis Navicko vergus ir nesuprantantys, kad Navickui reikia politikos, ne mokytojų? Šiandien jis eis su Seimu kalbėti, poryt jau ministro kėdę reikės jam atlaisvinti. Ir to nesupranta tas jūsų intelektinis elitas?
@Suvokimas , mokytojai išradingai suranda profesionalius sprendimus, kad nenukentėtų mokinių ugdymo procesas--------- tikrai? Po tokių profesionalių sprendimų abiturientų tarpe budulyno procentas jau oho koks, beraščiai, tuoj daugybos lentelės nebeįveiks, o pilietiškumą iliustruoja ta mokytoja Voronika, kuri atvirai pasiūlė sukelti Lietuvoje chaosą... Navickui, kalba, kad blinkevičiūtotūto prižadėjo 29 vietą Seimo rinkimų sąraše, tai jis atidirbinėja turbūt taip stropiai, be kompromisų?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų