Rašyti komentarą...
Aš galvojau kad ,,Valinskiniai,, seime buvo juokingiausi ir tikrai daugiau nepasikartos,bet klydau,kas dabar susodinti svogriu klanų neismaneliai,tai jau žemiau kristi tik,dugną pramusti
kai žmogui bus suteiktas laisvas pasirinkimas draustis ar ne,tada bus teisinga.O dabar eilinis reketas..
Kai dirbau pagal verslo liudijimą ir susilauziau koja. Tai man Sodra nepatingejo parašyti laiško kad man bus neapmokamas nedarbingumas nes nepirkau verslo liudijimo 18 mėnesių iš eilės ir 30 dienų per mėnesį. Kas čia per nesąmones. Aš galiu pirkti verslo liudijimą 11 mėnesių o 12 mėnesis man atostogos. Jei aš dirbu tik darbo dienom tai ir perku 20 dienų per mėnesį. Taip išeina kad turėjau mokėti valstybei kai atostogauju ir už savaitgalius kai nedirbu. O tada litais mokedavau 550 per mėnesį. Kas dirbo tuo laiku už minimumą su darbo sutartimi tas mokėdavo kažkur apie 260 ar 280. Aš mokedavau dvigubai valstybei bet niekas man nepriklausė.
@Atsimenu Klaikų,paklausai tu neismaneliu ,kyla klausimas,kad ar ne bezdziones uzeme valdančiųjų kedes
Kodėl Seimo narys dirbantis pagal terminuota sutartį gauna kanceliarinės lėšas veiklai vykdyti o individualiai dirbantis ar pagal sutartį dirbantis negauna tokių lėšų nors taip pačiai vykdo darbinę veiklą ir taip pačiai jam reikia vykti į darbą. Tai arba visiems kanceliarinės turi būti arba niekam.
Visą pirmą reikia padaryti , kad būtų sąžiningą konkurenciją . Vieni mokės mokesčius , o kiti kurie dirba šešėlį , be visokių dokumentų , muš tau kainuos , todėl kad pas juos išlaidos mažos . Tave su visais mokesčiais jie gali nuvaryti į bankroto , o jie šešėlį dirbs . Mūsų visą sistemą ne tobulą , kad daryti reformos .
pnigai reikalingi Ukrainai,todel ismokas matysim kaip savo ausis be veidrodzio.
@tai va Nepamirškime būti Ukraina, kaip sakė minedas, negaliu prisiversti net jo pravardę rašyt iš didžiosios raidės….
Juokas per ašaras. Juk neturėtų būti skirstoma kaip gauni pajamas. Moki įmokas nuo MMA, gauni išmokas, pagal sumokėtas įmokas. Dirbk pagal darbo sutartį, individualiai, bendrijoje ar kaip nori, išmokos turi būti susietos pagal įmokas. O kaip jau įvertinti kiek reikia mokėti, tai jau matematikos klausimas, reikia įvertinti individualiai dirbančių rizikas, sezoniškumą, bet jie irgi turi būti socialiai drausti.
Kokie idijotai ta sugalvojo ar jie bent 4 klases yra baige
@As Tikrai ne. O susipažinę su "sąžiningu" šių dirbančiųjų mokesčių mokėjimu.
@As Jai po teisybę, tai ne vienas ministras nežino net daugybos lenteles. Tai ko iš jų tikėtis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų