Varėnos rinktinės pasieniečiai ketvirtadienį Nemune, Druskininkų savivaldybės ribose, aptiko į brezentą supakuotas 40 dėžių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

Naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaimo ribose pastebėjo Nemunu plaukiantį krovinį.

Kai jis priartėjo prie kranto, pasieniečiai krovinį ištraukė. Tai buvo į brezentą supakuotos 40 dėžių cigarečių

„Fest" su Baltarusijos banderolėmis, iš viso 20 tūkst. pakelių. Manoma, kad rūkalai atplaukė iš Baltarusijos, su kuria aukščiau Nemunu eina Lietuvos siena. Asmenų, įtariamų kontrabandos plukdymu, sulaikyta nebuvo.

Dėl šio įvykio VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Apie įvykį pranešta Baltarusijos pasieniečiams.

Cigaretės saugomos VSAT Varėnos rinktinėje.

Šiemet, pasak VSAT pranešimo, tai jau ne pirmas atvejis, kai Druskininkų savivaldybės ribose sulaikomi nesėkmingai Nemunu iš Baltarusijos plukdyti cigarečių kroviniai.

Sausio viduryje VSAT Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai, bendradarbiaudami su kaimyninės Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnais, Druskininkų savivaldybės Mizarų kaimo ribose, Nemune tarp lyčių, pastebėjo krovinį.

Į krantą ištrauktuose keturiuose nešuliuose buvo 16 dėžių, arba 8 tūkst. pakelių, cigarečių „Fest 7" su Baltarusijos banderolėmis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų