Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai sėkmingai užkirto kelią neteisėtam didelio kiekio prekių, žymėtų svetimais prekių ženklais „Adidas“ ir „Nike“, patekimui į Europos Sąjungos rinką.

REKLAMA

Turint informacijos apie numatomą didelio kiekio klastotų prekių gabenimą, kriminalistai  organizavo pasalą. Operacijos metu, š. m. vasario 8 d. vakarą, sulaikytas Lenkijos įmonei priklausantis vilkikas su puspriekabe, kurioje pareigūnai aptiko virš 6500 porų batų, žymėtų prekių ženklais „Adidas“, Nike“, „River“, „GeForse“ ir kt.

Realizavus juodojoje rinkoje sulaikytą krovinį įtariamieji Lenkijos piliečiai M.B. (gimęs 1976 m.) ir T.K. (gimęs 1974 m.) būtų gavę virš 720 000 litų neteisėtų pajamų. Už policijos operacijos metu rastas prekes įtariamieji privalėtų sumokėti virš 150 000 litų pridėtinės vertės ir muito mokesčių.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl minėto fakto įtariamiesiems gresia baudžiamoji atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1991 str. „Muitinės apgaulė“ ir 300 str. „Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu“. Už minėtų nusikalstamų veikų padarymą įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Sulaikytas krovinysSulaikytas krovinys

 


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų