Rašyti komentarą...
Už tokius ministrus Kinijoje bausmė griežta.
kažkokia pavargusi ta prezidentūra. atrodo, kad velkasi iš paskos vyriausybei. vienintelis dalykas liko vetuoti ir nosinėle ašarėles braukti. atrodo, kad vos šią kadenciją pabaigtų. o per kitą nausėdai tektų tik slapstytis nuo problemų hemarojaus - vien kanąia jam ir lietuviams.
bus Vegele prezidentas
Balsavau už Nausėdą,nes nenorėjau pišo,tačiau dabar jam nėra jokio šanso...
Nesiseke zmogeliui prezidento poste, egzistavo pavarde tik pazadai nuliniai gaila ir net graudu
Aš net nezinau, ar bubo labiau nevykes prezidentas? Konservatoriu gauja su draugeliais plėšia lietuva atvirai net nesislapstydami. Šimonyte tiesiog spjauna tautai i veida. Korupcija kiekvienam zingsnyje. Energetikoj ivesti tarpininkai, kurie nieko neveikdami užsikelia antkainius, kurie siekia 300% ir vyriausybe skolinasi kad apripintu juos garantuotu pelnu. Jai nesvarbu, kad žlugdoma Lietuva, jie tuo megaujasi. Dar nei viena valdzia taip atvirai nevoge
Tik už Ingridutę
@Dundukas Ji niekuomet nepasakys, kad „no longer has enough in the tank to lead“, lauks, kol rinkėjai parodys jai duris.
@Dundukas jai ukrai rupi
jei tinklalaidė „Sukasi pasaulis“
jei tinklalaidė „Sukasi pasaulis“
norėtų rimčiau konkuruoti su kenkėjiška OpTV, visų pirma turėtų kviestis ne tokius nykius pašnekovus ir rodyti ne vien kalbančias galvas. Pasimokyti būtų galima kad iš jauno, bet patyrusio yotuberio Stepano P. (NEXTA).
@jei tinklalaidė „Sukasi pasaulis“ Jakelaičio Įsikūnijimas štai kur kenkėjiška veikla žiūrovų atžvilgiu
Jakilaičio kenkėjiška veikla
Jakilaičio kenkėjiška veikla
@Ema jau gerokai primena dabartinę Janutienę. Rūta kadaise buvo gabi žurnalistė (pvz. „Veide“ su A.Katkevičiumi), bet paskui nuėjo klystkeliais, Edmundas – visąlaik pasipūtęs išsišokėlis.
šiame portale truputį pažįstu
šiame portale truputį pažįstu
tik Eglę S., žinau koks jos išsilavinimas, veiklos patirtis. Įdomu, kiek klasių baigė plepus mažaraštis jaunuolis Vilmantas?
Vargsas, JE, dergiamas nuolat tvarto. Jam reikejo pradeti ten kur jis pagal Konstitucija irgi turi pareiga. - Tvarkyti NETEISINGUMO sistema, t.y. - prisiekusiuju teismai, nepriklausomi prokurorai, stt, fntt, VSD ir t.t. Ir, pagaliau teisti landsbergiu kolaborantu dinastija ir jos statytinius. - Pradeti nuo bombeliu, Kryzkalnio, Pakaunes, MN, Brazuoles iki siandienos...- NUOSTOLIAI LR milziniski.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų