Klaipėdos vicemero Beno Šimkaus atstatydinimo procedūrą suorganizavę miesto Tarybos Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovai kol kas surinko tik 9 iš mažiausiai 11 reikalingų parašų ir, "Vakarų ekspreso" žiniomis, iki prezidento rinkimų šis procesas nebejudės.

Neoficialiai kalbama, kad esą neefektyviai savo pareigas atliekantį B. Šimkų iš savo posto trauktis ragina ir meras Rimantas Taraškevičius, bet "Vakarų ekspresui" pats vicemeras tokias kalbas paneigė.

Kol kas bestuburių pozicijos laikosi dauguma konservatorių frakcijos, kuri skelbiasi esanti opozicinė.

Anot interpeliacijos iniciatorės, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnės Alinos Velykienės, formaliai Darbo partijos Klaipėdos skyriaus taryba sutiko, kad interpeliacijos tekste pasirašytų du šiai politinei jėgai Taryboje atstovaujantys nariai. "Tačiau kol kas parašų nėra, nes, mūsų žiniomis, R. Taraškevičius "darbiečius" pagrasino išmesti iš valdančiosios koalicijos, jei jų parašai bus", - teigė politikė.

Darbo partijos Klaipėdos skyriaus vadovas Antanas Bosas mūsų dienraščiui teigė, kad apie paramą liberalams apskritai nebuvo kalbėta.

"Yra koalicijos sutartis, ji galioja. Tai dabar mūsų rankomis kažkas nori sugriauti koaliciją?! Mums to nereikia. Kodėl, būdami valdančiojoje daugumoje, turėtumėme paremti opoziciją? Mūsų skyriaus taryboje net nebuvo kalbama apie interpeliaciją", - sakė A. Bosas.

REKLAMA

Pats ant atstatydinimo slenksčio atsidūręs B. Šimkus tikino dar nežinantis, ar lauks dienos, kai vyks Tarybos posėdis, per kurį gali būti nuverstas iš posto.

"Turi būti partijos sprendimas. Aš daug dirbu, bet priekaištų sulaukiau, nes neviešinu savo darbų. Jei jau yra kita, neoficiali koalicija, tai geriau man trauktis. Bet dar nieko negaliu pasakyti", - tikino partijai "Tvarka ir teisingumas" priklausantis B. Šimkus.

"Mąstysime, tarsimės"

- Ar miesto Taryboje konservatoriai atstovauja opozicijai? - "Vakarų ekspresas" paklausė konservatorių frakcijos seniūno Mariaus Usonio.

- Mes - opozicija, žinoma, iš kur dar tokios abejonės kyla?

- Kodėl tuomet neparemiate kolegų iš opozicijos siūlymo inicijuoti interpeliaciją B. Šimkui?

- O kodėl jie nepasitarė su mumis? Koks čia principinis dalykas? Reikia miestiečiams dirbti, tarnauti, o ne ieškoti klaidų vieno politiko darbe. Mąstome, galvojame...

- Ar, Jūsų nuomone, B. Šimkus gali eiti atsakingas vicemero pareigas?

- Mano manymu... Na, jis netinkamas eiti tas pareigas. Ginklai dar nesudėti, svarstysime tą klausimą partijos skyriaus taryboje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų