Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
pirkimais -apsipirkimais, tuo labiau ten, kur įtartina. Net jauni žmonės jau yra nusvilę nagus, praradę pinigus. "Teisėtai" išplitę internetiniai Gariūnai. Toks nepatikimas šiukšlynas. Atviras internetinis nusikaltimas. Tas pats su viskuo. Bilietais tas pats.
Atiduot sukčiams ar kitaip prapyst savo pinigus. Ir kuo greičiau bei didesnėm sumom...
Tai kreipkis i policija del sukčiavimo
Eikit į zdvonkės koncertus,o ne į šerėno ...
Čia lietuviai o jie patentuoyi vagys nieko naujo.
Lietuvoje taip priimta - sumoki savo pinigus tam, kad tave apgautu......
Kad į vardinius renginius, koncertus bilietus turi pirktis kiekvienas sau.
@Visiem pamoka
O jeigu noriu padovanoti kam nors? Arba pasikeitė aplinkybės? Gal nustokit kliedėti, kontrolės maniakai. Be to, nusiperku bilietą ir jis tampa mano nuosavybe -ką noriu, tą darau. Ir niekas nesukčiauja ir neapgaudinėja kaip šiuo atveju.
Taigi net sportininkai parkuose prigula geriau nei savuose apartamentuose tad kam moket uz koncerta jei i azuola ilipus galima ir pamatyt bei pasiklausyt
Taigi, kaip ir visada, sumokėjo pinigus ir pati liko kalta. Pati populiariausia versija dabar. Kreipkitės policijon, gal sužinos bilietų savininką.
greičiau edas šykalas
Internete plinta skandalinga istorija, kaip klaipėdietė atvyko į Edo Sheerano koncertą: „Košmaras“