Įmonė „Kauno vandenys“ įtariama neregėtu nusikaltimu: galimai teršė Nemuną

Įmonė „Kauno vandenys“ įtariami neregėtu nusikaltimu. Užuot valę vandens nuotekas, ne vienerius metus įmonė galimai teršė Nemuną, pildama į jį didelį kiekį teršalų, nelegaliai nutiestu vamzdžiu. „Kauno vandenų“ direktorius teisinasi, kad toks protu nesuvokiamas įvykis įvyko pamiršus išardyti laikiną nuotekų vamzdį, kuris gelbėjo prieš porą metų įvykusios avarijos likvidavimo metu. Kad toks nelegalus teršalų šalinimas į upę įmonei galėjo būti naudingas, tvirtina ir aplinkos ministras.

Prie pat įmonės „Kauno vandenys“ nuotekų valymo įrenginių pastato pusantro metro po žeme buvo įrengtas nelegalus vamzdis, per kurį, kaip spėjama net keletą metų tekėjo didelio koncentrato teršalai tiesiai į Nemuno upę ties Kačergine. Teršalai sudarė įmonės teritorijoje esančias neišvalytas nuotekas bei didelę koncentrato dalį, likusią po išvalytų nuotekų. Kauno prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

TAIP PAT SKAITYKITE:

„Nusikaltimo esmė yra tokia, kad mes šiandieną galime pagrįstai įtarti, kad Kaune, Kauno vandenyse, konkrečiai, Marvelės nuotekų valymo įrenginiuose, ne pilnai buvo išvalomas nuotekų vanduo, ir nepilnai išvalytas nuotekų vanduo buvo išleidžiamas į mūsų pagrindinę upę Nemuną“, - teigė Kauno vyr. prokuroras Darius Valkavičius.

Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų