• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį į Vilnių pirmojo vizito atvyksta naujoji Latvijos Saeimos vadovė Daiga Mierina. 

Penktadienį į Vilnių pirmojo vizito atvyksta naujoji Latvijos Saeimos vadovė Daiga Mierina. 

REKLAMA

Pasak Seimo pirmininkės atstovės spaudai Ilonos Petrovės, parlamentų vadovės ketina aptarti dvišalius santykius, regioninį ir parlamentinį bendradarbiavimą, infrastruktūros projektų įgyvendinimą, paramą Ukrainai ir NATO rytinio flango stiprinimą.

Tai nebus pirmas Viktorijos Čmilytės-Nielsen susitikimas su D. Mierina, jos jau bendravo rugsėjo 23-iąją Salduje, Latvijoje, minint Baltų vienybės dieną.

Žaliųjų ir valstiečių sąjungos atstovė D. Mierina Latvijos parlamento pirmininke išrinkta rugsėjo 20 dieną. Iki tol ji ėjo Saeimos viešojo administravimo ir vietos savivaldos komisijos pirmininkės pareigas.

54-erių D. Mierina yra baigusi Latvijos žemės ūkio universitetą, o kiek vėliau Rygos technikos universitete įgijo kokybės vadybos magistro laipsnį.

2001 metais ji pradėjo dirbti Valstybinėje pajamų tarnyboje kontrolės skyriaus vyriausiąja specialiste. D. Mierina taip pat ėjo Carnikavos savivaldybės tarybos deputatės pareigas, 2009-aisiais pirmą kartą buvo išrinkta Carnikavos miesto tarybos pirmininke. Šiame poste ji dirbo iki 2022-ųjų, kai buvo išrinkta į Saeimą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų