Į teisėsaugos akiratį pakliuvę garažų vagys kėlė siaubą visam miestui

Ilgapirščiai per kelis mėnesius Panevėžyje sugebėjo nusiaubti ir ištuštinti keliasdešimt garažų. Vagis domino viskas kas nors kiek vertinga – tempė ir senus ratus, kompiuterius, įvairius įrankius, turistinius bei žvejybos daiktus, ir žoliapjoves, krūmapjoves, motociklus.

Į teisiamųjų suolą sėdo trijulė, pastaruoju metu tapusi tikru siaubu ne vienam Panevėžio garažo savininkui. Nustatyta, kad visi trys jaunuoliai pasidarbavo iš peties, kelis mėnesius naktimis siaubdami ir tuštindami miestiečių garažus. Ilgapirščiai šlavė viską, kas nors kiek vertinga ir dar parduodama.

Įsisukę į garažus ilgapirščiai pirmiausiai plėšdavo tuos, į kuriuos nebuvo sudėtinga patekti - numušdami pakabinamas spynas ar jas sugadindami. Tačiau ne kliūtis būdavo ir kiek geriau apsaugoti garažai – neįėję per duris, patekdavo per stogą ar per išgriautas sienas.

Vogti trijulė kasnakt traukdavo kaip į darbą. Visą grobį vagišiai netrukdomai taip ir  tempė pasikrovę į mašinas, kol galiausiai buvo pričiupti su įkalčiais. Po kratų vogtų daiktų pareigūnai rado tiek, kad viskas vargiai sutilptų į kelis  sandėlius. Žmonės skaičiuoja patyrę daugiau kaip 16 tūkst. eurų nuostolių.

Du iš trijų panevėžiečių jau gerai žinomi policijai kaip garažų vagys, vienas jų už tai teistas net 9 kartus. Pastarajam vagystės buvo pagrindinis pragyvenimo šaltinis, kiti du dabar teisme nesugeba net dorai paaiškinti, ko traukė į garažus. Tačiau kaltę pripažįsta ir žalą ketina atlyginti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų