• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Į „Skaidrinam“ akiratį patekęs Seimo narys Justas Džiugelis skelbia atnaujinęs narystę konservatorių partijoje bei frakcijoje.

 Į „Skaidrinam“ akiratį patekęs Seimo narys Justas Džiugelis skelbia atnaujinęs narystę konservatorių partijoje bei frakcijoje.

REKLAMA

„Prieš kelis mėnesius atsidūriau po Skaidrinam padidinamuoju stiklu, tačiau saulė šviesdama pro jį, išdegino kaltinimuose skylę.  Būtent į nieką pavirto man mesti kaltinimai. Generalinė prokuratūra ir VTEK atsisakė pradėti tyrimus, o neseniai ir Seimo etikos komisija nenustatė pažeidimų“, – savo feisbuko paskyroje rašo J. Džiugelis.

„Todėl šiandien jaučiuosi tvirtai galėdamas pranešti, kad oficialiai atnaujinau narystę partijoje ir grįžtu dirbti TS-LKD frakcijos sudėtyje. Dėkoju visiems, kurie nuo pat pradžių suprato šios situacijos absurdiškumą, pasitikėjo mano žodžiu ir palaikė“, – akcentuoja politikas.

ELTA primena, kad klausimai dėl J. Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo kilo paaiškėjus, kad konservatorius per trejus metus Seime ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų.

REKLAMA
REKLAMA

Akcijos „Skaidrinam“ surinktas duomenimis, už šias paslaugas J. Džiugeliui sąskaitas išrašė M. Ardišauskas, šiuo metu vadovaujantis Atsakingo lošimų verslo asociacijai.

REKLAMA

Taip pat klausimų kilo ir KK2 žurnalistams pradėjus domėtis Seimo nario sudaryta išperkamosios būsto nuomos sutartimi. Seimo valdybos nariai kėlė klausimus, ar išperkamosios būsto nuomos sutartį sudaręs J. Džiugelis nepiktnaudžiavo savo, kaip Seimo nario, pareigomis bei užsiminė apie ketinimus dėl šios situacijos kreiptis į teisėsaugos institucijas.

Visgi institucijos pažeidimų J. Džiugelio veiksmuose nenustatė.

Klausimas tada kokia šios partijos moralė? Tiek prišikti ir sugebėti grįžti....
Nieko čia naujo - kai Valdžioje vagis - sukčiai - machinatoriai .
Baisus sukčius ir tiek!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų