Į skandalą įsivėlusi „Nota Bene“ pripažino klaidą

Itin brangiai irtuvės įrankius Lietuvos kariuomenei pardavusi bendrovė „Nota Bene“ pripažįsta suklydusi, kad neinformavo kariuomenės, jog „auksinius šaukštus“ perpardavė iš Lietuvos tiekėjo, o ne Vokietijos įmonės „Karcher-Futuretech“.

„Tai galbūt buvo mūsų kolegų klaida. (...) Mūsų bendrovės klaida“, - spaudos konferencijoje antradienį sakė „Nota Bene“ direktorius Andrius Jazgevičius.

Pasak jo, ruošiant pasiūlymą dėl lauko virtuvės įrangos, buvo remtasi „užsienio partnerių kainodara“, o tai ir galėjo išpūsti kainas.

„Pačioje sutartyje nebuvo ir nėra numatyta galimybė didinti arba mažinti atskirų prekių kainas“, - kalbėjo bendrovės vadovas.

A.Jazgevičius patvirtino, kad „Karcher-Futuretech“ leido naudoti Lietuvoje įsigytą lauko virtuvės įrangą su gaminta vokiečių. Tačiau pastarieji neleido jos ženklinti savo prekės ženklu, ką padarė „Nota Bene“.

Grąžins pinigus už „auksinius šaukštus“

Pirmadienį „Nota Bene“ informavo Lietuvos kariuomenę, kad atsisako pasiimti jos įsigytą lauko virtuvės įrangą ir grąžinti jai 174 tūkst. eurų. Įmonė sutinka tik grąžinti pinigus už „auksinius šaukštus“ ir pasiimti juos atgal.

Visą sutartį negaliojančia norinti laikyti kariuomenė pranešė, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks pinigus susigrąžinti.

„Nota Bene“ advokatas Marius Rindinas sakė, kad bendrovė toliau pasisako už ginčo sprendimą abipusio dialogo keliu.

„Jokiems kaltinimams bendrovei nėra jokio pagrindo. (…) Esame tikri, kad teisingiausias sprendimas yra dialogas, o ne Lietuvos kariuomenės mėginimai ginčą perkelti į teismą, kas tikrai, mūsų manymu, niekam nebus naudinga“, - spaudos konferęencijoje teigė teisininkas.

Jis pabrėžė, kad „Nota Bene“ nesulaukė oficialaus kariuomenės atsakymo su galutine pozicija, o jo tikisi iki penktadienio.

Bendrovė sako nenutrauksianti visos sutarties su kariuomene, nes pateikė jai tinkamas prekes, o pati kariuomenė per 18 mėnesių dėl jų nepareiškė jokios oficialios pretenzijos. Savo ruožtu kariuomenė siekia nutraukti sutartį, nes teigia įtarianti sukčiavimą, kai „Nota Bene“ darbuotojai klijavo „Karcher - Futuretech“ prekės ženklą ant Lietuvoje iš įmonės „Sangaida“ įsigytos produkcijos.

REKLAMA

Sutarė nutraukti sutartį

Abi šalys tik sutaria nutraukti 2014 metais pasirašytą 1,6 mln. eurų vertės sutartį dėl lauko virtuvių atsarginių detalių ir agregatų pirkimo. Jos vertė beveik dvigubai viršijo planuotą pirkimo sutarties sumą, ji buvo numatyta 724 tūkst. eurų. Šios sutarties rėmuose ir buvo pasirašytas 174 tūkst. eurų vertės sandoris.


Rašyti komentarą...
R
R
2016-09-27 13:34:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kinijoje tokia proga butu susadydyti kokie 3 valdininkai, pasirase tokia sutarti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų