I. Šimonytė pasakė, kokius rinkėjus tikisi patraukti

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirminius prezidento rinkimus laimėjusi Ingrida Šimonytė norėtų, kad po pergalės partijos bendruomenė nepasidalintų į skirtingas stovyklas.

28

„Man tikrai būtų svarbu, kad mes po viso šito patyrimo toliau išliktume viena bendruomenė ir kad nepradėtume dalintis į tavo-mano gerbėjus, o tiesiog būtume ir toliau visi už tą pačią idėją ir toliau dirbtume“, – sekmadienį interviu BNS sakė I. Šimonytė.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šimonytės ir Ušacko akistata konservatorių partijoje: prakalbo apie pasekmes

– Kaip vertinate pirminių rinkimų kampaniją, rezultatus? Ką toliau darysite?

– Vertinu, kad buvo įdomus etapas, labai vertingas, pravers ateityje, nes tiek debatai, tiek programos pristatymas buvo gana profesionaliai organizuotas ir tikrai nacionalinėje kampanijoje galima tikėtis kažko panašaus. Galbūt daugiau žmonių, įvairesnių nuomonių, bet manau, kad šitas prasivažinėjimas bus naudingas, o toliau– bursime kompaniją nacionalinei kampanijai, štabą, dėliosimės veiksmus, bandysime padaryti tai, ko nespėjome per šitą mėnesį: aplankyti daugiau vietų, žmonių ir skirtingų socialinių grupių.

– Ar tikitės Vygaudo Ušacko paramos? Kiek ji jums dabar būtų svarbi?

– Aš manau, kad kas man tikrai būtų svarbu – tai kad mes po viso šito patyrimo toliau išliktume viena bendruomenė ir kad nepradėtume dalintis į tavo-mano gerbėjus, o tiesiog būtume ir toliau visi už tą pačią idėją ir toliau dirbtume.

Kiek tos asmeninės paramos gali būti ir kiek ji nuoširdi – čia jau kiekvienam žmogui pačiam spręsti, bet man turbūt labiau rūpi, kad mes kaip bendruomenė išliktume kartu ir galėtume kartu dirbti, nepaisant to, kas ką parėmė per pirminius partijos rinkimus.

– Kurį iš varžovų – potencialių ar jau pasiskelbusių – laikytumėte rimčiausiu konkurentu?

– Manau, kad yra ne vienas rimtas pretendentas arba galimas pretendentas ir nė vieno nenoriu numenkinti. Neįvardinsiu pavardžių, visus vertinu rimtai.

– Konkurencija, tarkime, su Gitanu Nausėda, kiek ji gali būti naudinga arba žalinga? Nes didžiąja dalimi dalytumėtės dešiniojo elektorato balsus.

– Čia kol kas sunku pasakyti, nes stebint reitingų tendencijas, kol kas neatrodo, kad mes ką nors dalijamės.

Galbūt labai norėčiau tikėti, kad man pavyks patraukti tuos žmones, kurie buvo lentynėlėje „nežino, neatsakė, nepažįsta tų draugų“ ir kurie įsitrauks į nacionalinę kampaniją papildomai, o kiek bus to persidengimo per elektoratą, manau, kad mes pamatysime netrukus.

REKLAMA

---

Pirmąkart vykusiuose pirminiuose konservatorių partijos rinkimuose dalyvauti registravosi daugiau nei 19 tūkst. nepartinių žmonių, po besiregistravusių patikros teisę balsuoti turėjo 18 tūkst. 259.


Rašyti komentarą...
B
BybiuLietuva
2018-11-04 22:40:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
cIA TIPO NORITE PASAKYTI, KAD sIMONYTE BUS PREZIDENTE, APSAGOK MUS DIEVE
Atsakyti
0

P
Petras
2018-11-05 08:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimonytė savo laiku būdama finansų ministre ,nieko nepadėjo eiliniam LR piliečiui, nepajudino piršto mažinant biurokratiją ir mokesčius ,netramdė užsienio bankų išnaudojimo. Dauguma prisimins jos tinginystes ir nebalsuos dėl partinių nupirktos reklamos. Galvokime, nelipkime ant to paties grėblio...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų