Pirminiuose rinkimuose I. Šimonytė sutriuškino V. Ušacką

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirminius kandidato į prezidentus rinkimus užtikrintai laimėjo Seimo narė buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė.

28

Dėl nominacijos taip pat varžęsis Vygaudas Ušackas sekmadienio vakarą atvyko pasveikinti I. Šimonytę su pergale ir teigė neabejojantis, kad ji laimės ir kitų metų nacionalinius šalies vadovo rinkimus.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šimonytės ir Ušacko akistata konservatorių partijoje: prakalbo apie pasekmes

„Turime galutinius rezultatus! Duomenys jau gauti iš visų 62 miestų, suskaičiuoti visi 20 859 balsai (iš 33 339 registruotų rinkėjų). Sveikiname pirminių prezidentinių rinkimų nugalėtoją. Ja tapo Ingrida Šimonytė, surinkusi 16 418 balsų“, – savo „Facebook“ paskyroje pranešė TS-LKD.

Pirmąkart vykusiuose pirminiuose konservatorių partijos rinkimuose dalyvauti registravosi daugiau nei 19 tūkst. nepartinių žmonių, po besiregistravusių patikros teisę balsuoti turėjo 18 tūkst. 259.

Kandidatą į prezidentus rinko ir daugiau nei 14 tūkst. konservatorių partijos narių, jiems atskiros registracijos nereikėjo.

Partijos pirminių rinkimų rezultatus vėliau tvirtins TS-LKD taryba.

V. Ušackas: nespėjau sustiprinti savo žinomumo

TS-LKD pirminius kandidato į prezidentus rinkimus pralaimėjęs Vygaudas Ušackas sako nespėjęs sustiprinti savo žinomumo tarp partijos narių.

„Manau, kad nespėjau per tuos metus, kiek buvau, sustiprinti savo žinomumo tarp partijos narių. Buvo tam tikrų klišių, etikečių priklijuotų, taip pat ir negarbingos, žeminančios informacijos skleidžiama, matyt, laiko nebuvo, nes žmonės buvo suklaidinti ir tą labai sunku buvo atstatyti“, – žurnalistams sekmadienį sakė V. Ušackas.

Jis teigė ir toliau liksiantis partijos nariu.

„Rytoj vykstu į Londoną, susitiksiu su Britanijos užsienio reikalų ministru, vėliau – įvairiausi projektai su amerikiečiais ir Katare. Darbų turiu iki Naujųjų metų, kol kas apie kitką negalvoju, tik kaip atšvęsti demokratijos šventę“, – teigė V. Ušackas.

REKLAMA

Rinkimų skaidrumą vertinti jis atsisakė.

„Darėme viską, kad demokratijos šventė buvo tikra, jums – žurnalistams ir apžvalgininkams – spręsti, kiek ji buvo garbinga, teisinga ir lygi savo konkurencija. Aš šią rinkimų naktį nenorėčiau apie tai kalbėti, palieku jums tai vertinti“, – sakė diplomatas.

Sekmadienį V. Ušackas dėkojo savo rėmėjams ir teigė toliau nematantis galimybės konkuruoti prezidento rinkimuose.


Rašyti komentarą...
A
Antanas
2018-11-04 21:34:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Algi, normalių žmonių Lietuvoje daug, bet jūs deja į tą skaičių nepatenkate...
Atsakyti
-3

A
Algis
2018-11-04 21:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejau Lietuvoje nebera normaliu zmoniu i prezidento posta liaudis prabuskit pagaliau.
Atsakyti
-8

V
Vilius
2018-11-04 21:31:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Normalus zmogus lietuvoje negyvena
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų