Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ką Šeimų marsas mūsų ,,gynėjai,, valdžia jau lipa ant galvų o ką jus ? Rukote kamputyje ?
Cancel culture pačiame žydėjime. Gėda klausyti. Mes visi kalti kad tiek metų leidome sau šlapintis ant galvų. Tikra gėda.
Paprastas fašizmas. Tikiuosi, jį diegiančios kegebistų dukterys sulauks tokio pat galo, kaip hitlerininkai
Atsilupe, atsilupe ir dar karta atsilupe mūsų ponai
Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos (PACE) rezoliucija dėl vakcinacijos nuo COVID-19. Rezoliucijoje pabrėžiama prievartos skiepytis nepriimtinumas ir žmonių diskriminacija dėl skiepytų / neskiepytų asmenų. Rezoliucijoje valstybės raginamos informuoti piliečius, kad skiepijimas nėra privalomas ir niekas neturi patirti politinio, socialinio ar kitokio spaudimo skiepytis, jei asmuo nenori skiepytis. Įvedus „vakcinacijos pažymėjimų“ covid pasus, pranešama, kad juos įvedus, jie turėtų būti naudojami tik vakcinos veiksmingumui ir jos šalutiniam poveikiui stebėti. Rezoliucijos teksto aiškinamajame pranešime teigiama, kad atsisakymas skiepytis yra teisė, kurią garantuoja Europos žmogaus teisių konvencijos 8 ir 9 straipsniai.
Visiškas idijotizmas. Tik Lietuvoje ministrai gali taip sugalvoti. Gal dar sugalvos neskiepytus sušaudyti, kaip okupacijos laikais zydus Paneriuose
@Rūta visko gali buti juk palikuonis ir vadovauja viskam
pagaliau rinkimai?
Eisim i mažesnius prekybos centrus,tai niekuom jie nepagazdins,taip reikėtų ir nuo šiol taip daryti apeiti didžiuosius prekybos centrus,Lietuviai gėlėti suvienyti,mano šeimos nariai ir giminaičiai ir draugai tik lankosi mažuose prekybos centruose,nors maxima prieš akis,bet ten tegul lankosi visi paskiepyti,kurie bijo sveikų žmonių,tai mes turėtume saugotis jų,jie platina virusą,bet jie to nesupranta ir kodėl turistų jie bijoti sveikų,jie yra pasiskiepyje ,nes k skiepas neapsaugo nuo užkrato,bet jie visi užzombinti,arba dabar jie suprato,kad buvo apgauti su vakcinacija.Turiu daug draugų ,kurie pasiskiepyjo,tai jie man ir pataria neiti skiepytis.
vis paklausiu zmoniu, kokiu tikslu jie vakcinuojasi, tai atsakymas buna: del kelioniu..del parduotuviu..nezinau...taip reikia... Ir niekas nepasake, kad del sveikatos!!!
@Keista ir gaila čia tavo toks idiotu ratas be smegenų visi,todėl ir nesuvokia skiepų naudos,su tavimi priekyje;))))
Jus draugaujat su maisto produktais ar tik su covidu draugaujat?Medikai tik su pinigais draugauja t.y. covidas dabar virs visko?!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų