Vykdamas į Marijampolės apskritį vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys užsuko į Petronės Daukšienės sodybą, kurioje įrengtas skubios pagalbos įrenginys (pagalbos mygtukas).

Ministras asmeniškai panoro įsitikinti, kaip veikia pagalbos įrenginys, tad paprašė ponios P. Daukšienės pademonstruoti, kaip, esant būtinybei, juo pasinaudotų. Apie tariamą P. Daukšienės pagalbos kvietimą pagalbos tarnyba nebuvo perspėta, tad buvo tikimasi sulaukti realios tarnybos reakcijos ir į pavojaus signalą turėjo būti reaguojama ne kaip į bandymą, o kaip į realų pagalbos kvietimą.

Deja, tiek ministrui, tiek kitiems mėginimą kviestis pagalbą stebėjusiems asmenims teko pripažinti, jog į pagalbos signalą nebuvo tinkamai sureaguota.

Pagalbos tarnybos operatoriaus, privalančio kuo operatyviau susisiekti su signalą siuntusiu asmeniu, skambučio teko laukti per ilgai - apie 7-10 minučių. Ministrui asmeniškai paprašius paaiškinti uždelsto reagavimo į pagalbos signalą priežastis, pagalbos tarnybos operatorė paaiškino, jog buvo suklysta nustatant sodybos, iš kurios buvo siųstas signalas, adresą ir susisiekta su kita pagalbos įrenginį turinčia sodyba. Į P. Daukšienės sodybą buvo paskambintai iš karto po to, kai tik paaiškėjo klaida.

Ministras R. Šukys griežtai įpareigojo tiek pagalbos tarnybos darbuotojus, tiek Marijampolės vietos valdžios atstovus - merą, vicemerą bei policijos komisariato viršininką - nedelsiant imtis visų priemonių, kad panašių techninių nesklandumų priežastys būtų kuo greičiau pašalintos ir kad ateity pagalbos teikimas žmonėms, turintiems pagalbos įrenginius, vyktų operatyviai ir sklandžiai.


Rašyti komentarą...
Žinia
2007-05-05 13:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
„kol saulė patekės, rasa ir akis išės“,- tiek čia ir naudos iš tos „pagalbos“. Dabar visi plėšikai žinos, kad tai - tik žaidimas....
Atsakyti
0

P
PA
2007-05-05 17:06:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pons VRM ,įsitikinote mūsų policijos operatyvumu dar ateinant į ministeriją,Vilniuje.Kas pasikeitė JŪMS vadovaujant? Ar sumažėjo nusikalstamumas,policijos korupcija,avarijos LR keliuose? Nieks.Suriebėjo gen.policijos komisaras...Daugiau nuopelnų...asiprašau,nežinau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų