Į Lietuvą neįleisti 93 migrantai

Per praėjusią parą, nuo antradienio vidurnakčio iki trečiadienio, VSAT pareigūnai neleistinose vietose neleido iš Baltarusijos įeiti 93 migrantams.

Lygiai tiek pat į Lietuvą užsieniečių buvo neįleista ir rugsėjo 30 d. Po to tokia statistika buvo mažesnė, išskyrus šį pirmadienį, kai fiksuotas triženklis neįleistųjų skaičius.

Nė vienas neteisėtas migrantas praėjusią parą nebuvo įleistas į Lietuvą.

Pirmadienį į šalį pasieniečiai neleistinose vietose neleido patekti 121 užsieniečiui, sekmadienį – 39, šeštadienį – 56, penktadienį – 47, ketvirtadienį – vienam, trečiadienį – 61.

Antradienį vėlai vakare ties Lazdijų rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis. Kaip ir pastarosiomis dienomis, taip ir antradienį ties Druskininkų savivaldybe Baltarusijos pusėje girdėjosi pabūklų šūviai. Manoma, kad tebešaudoma kaimyninėje šalyje esančiame Gožos poligone.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-10-13 10:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų