Į Lietuvą neįleistas „Sputnik Lietuva“ redaktorius

Lietuvos pasienio pareigūnai antradienį atsisakė įleisti į šalį Rusijos naujienų agentūros „Sputnik“ Lietuvos padalinio redaktorių Maratą Kasemą.

Latvijos pilietis bandė į Lietuvą atskristi per Vilniaus oro uostą.

„Jis buvo neįleistas į Lietuvą. (...) Jis yra įtrauktas į sąrašą asmenų, kuriems uždrausta atvykti į Lietuvos Respubliką“, – BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas spaudai Giedrius Mišutis.

Pasak jo, M. Kasemas nusipirko naujus bilietus ir artimiausiu metu išskris į Rygą.

Lietuvos žvalgyba pernai skelbė, kad „Sputnik Lietuva“ yra vienas Rusijos įrankių vykdyti informacinę politiką Lietuvoje.

Anot jos, per šį portalą siekiama plėsti Rusijos įtaką Lietuvos informacinėje erdvėje, skleisti antivakarietiškas nuotaikas, formuoti Kremliui palankią viešąją nuomonę.

„Sputnik“ vyriausioji redaktorė Margarita Simonian naujienų agentūrai „Interfax“ teigė, jog M. Kasemui uždrausta į Lietuvą atvykti penkeriems metams.

„Kokią grėsmę nacionaliniam saugumui kelia žmogus, neužsiimantis niekuo, išskyrus žurnalistiką – žino tik Dievas ir Lietuvos valdžia“, – sakė ji.

Šaltiniai įvairiose institucijose BNS nurodė, kad M. Kasemas į nepageidaujamų Lietuvoje asmenų sąrašą dėl grėsmės nacionaliniam saugumui įtrauktas šiemet gegužę.

 


Rašyti komentarą...
S
Sonia
2019-05-28 17:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai, kad neileido...
Atsakyti
-3

G
Grigorij
2019-05-28 23:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka pasesit. JAV veikeja Viktorija Nuland, kurste ukrainiecius Maidane, buvo labai nustebinta, kai jos neileido i RU. Manau, BNS irgi kelia gresme RU nacionaliniam saugumui. Paskui nepykit del atsakomuju veiksmu. Tik prisiminkit, kad ne RU, o jus buvot pirmi, ir ne pirma karta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų