I. Degutienei atsisakius, pirštinę A. Kubiliui meta N. Puteikis Politologai mano, kad pirmininku liks A. Kubilius

Buvusiai Seimo pirmininkei Irenai Degutienei atsisakius mesti iššūkį buvusiam premjerui Andriui Kubiliui opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokrtatų (TS-LKD) pirmininko rinkimuose, tai žada daryti Klaipėdos konservatorius Naglis Puteikis. Dėl jo noro kandidatuoti aistros virė ir prieš dvejus metus.

Dar neseniai teigusi, kad svarsto galimybę, I. Degutienė pirmadienį žiniasklaidai pareiškė, jog nesibalotiruos į konservatorių lyderius. „Dėkoju visiems Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos skyriams ir bendrijai „Lietuvos krikščionys demokratai“, parodžiusiems pasitikėjimą ir iškėlusiems mano kandidatūrą į partijos pirmininko postą. Tačiau jausdama, kad partijos gretose ir mąstyme esminių permainų noras nėra pribrendęs, atsisakau kandidatuoti į TS-LKD pirmininko postą“, – sakoma I. Degutienės pareiškime.

N. Puteikis kelia savo kandidatūrą ne pirmą kartą.„Aš keliu kandidatūrą trečią kartą. 2009 metais kandidatuoti man leido. 2011 metais nebeleido. Buvo argumetuojama, kad 2007 metais neblaivus patekau į areštinę. Į klausimą, kodėl leidžiama balotiruotis praėjus dvejiems metams, o nebeleidžiama praėjus ketveriems, man Partijos priežiūros komitete be ironijos buvo atkirsta, kad su metais mano nusikaltimas sunkėja. 2009 metais partijos prezidiume, balsuojant kandidatais iškeltiems Andriui Kubiliui ir Irenai Degutienei, buvo nutarta man neleisti kandidatuoti. <...> Dabar partijos Priežūros komitetas yra nutaręs man metus neleisti niekur partijoje kandidatuoti, nes viešai socialiniame tinkle „Facebook“ parašiau, kad Klaipėdoje deginamos nerūšiuostos šiukšlės. Šį sprendimą trčiadienį skųsiu partijos prezidiumui. Prognozuoti baigties negaliu“, – sakė politikas portalui balsas.lt.

REKLAMA

TS-LKD vadovas renkamas tiesioginiuose visų partijos narių rinkimuose. Kandidatus gali kelti partijos taryba, bendrijos, frakcijos, skyriai, skyrių sueigos, bendruomenės. Kandidatų kėlimas baigiasi iki esamo partijos pirmininko kadencijos likus dviem mėnesiams. Kandidatų kėlimas baigsis kovo 18-ąją.

Politologų svarstymais, pirmininku išliks A. Kubilius.

 Partijos skyriai kandidatais į šias pareigas yra pasiūlę A.,Kubilių, I. Degutienę, europarlamentarą Vytautą Landsbergį. Taip pat parlamentarus: Valentiną Stundį, Arvydą Anušauską, Mantą Adomėną, Arvydą Vidžiūną, Paulių Saudargą, Audronių Ažubalį, Dainių Kreivį, Agnę Bilotaitę, Kęstutį Masiulį, N. Puteikį.

 

 


Rašyti komentarą...
v
valiooooooo
2013-03-18 14:04:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagarba Nagliui.
Atsakyti
-1

N
Na
2013-03-18 14:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmyn,N.Puteiki.Gelbėkit konservatorių partijos autoritetą,nes tiek rinkėjų vilčių į juos sudėta buvo.
Atsakyti
-1

A
Aplikatė
2013-03-18 13:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visus keturis A.Kubiliaus vadovavimo Vyriausybei metus, o ir dabar prieš jį buvo ir yra vykdoma diversinė misija "ĖSTI KUBILIŲ". Vykdytojai - to meto opozicinės partijos, kairuoliška žiniasklaida, internetiniai penktosios kolonos aktyvistai ir socdemų , "darbiečių", "tvarkiečių" bei Paleckiukščio frontininkų politrukai vietose. Nuolatinis zyzimas apie "atimtas" pensijas, atimtą vaikų maitinimą, naktines reformas, Kubiliaus tariamą aroganciją ir kitus pramanus nemąstančiai visuomenės daliai turėjo įtakos. Misija pasirodė esanti įmanoma. Užtat šis žmogus savam krašte liko nesuprastas, neįvertintas už stabilizuotą ekonomiką ir finansus. Tuo tarpu užsienio ekonomikos ekspertai jo veiklą vertina labai aukštai. Tai siutina konservatorių priešininkus, kurie ir toliau nesiliauja šmeižę ir dergę.Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų