Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai kad dabar keliones ypac pigios tiek patiems perkant, tiek per agenturas. Po 2-3 savaiciu viesbuciai staigiai isbrangsta, tad dabar pats metas atostogoms arba rugseji. Rasau is kurorto, puikiausias oras ir juros vanduo
Tuoj atostogos ir tikrai man jos nebrangs. Planuoju jas praleist su meskere prie megstamu vandens telkiniu. Zukles reikmenis visus turiu, valti turiu. Tai kur cia kas brangs?
Skaitau ir mąstau-jūra,gamta ta pati,kaip ir Lenkijoje ar Latvijoje,bet kainos ženkliai didesnės pas mus.Kaip tai paaiškinti-kodėl?
pats organizuoju keliones!!! uztenka agenturom lobti iš tarpininkavimo.
Kaip jus nesuprantat, kad kainas kelia asmeniskai PIŠ, keršydama uz rinkimus. O Anukas pritaria nes gauna is jos atkatus. Girdejau jam PIŠ i uzsienio bankus pervede 11 milijardu.
@guoba Žinau asmeniškai, kad PIŠ pravedė agitaciją pajūrio verslui padidinti kainas visiem atvažiuojantiems kaimiečiams. Vot bjaurybė.
Turėtų susimažinti apetitą kelionių agentūros, nes daugelyje šalių kelionės tik pinga ir pigios kaip niekad.
kyla iš kur gnybai paimti, prašom apmokestinkite keliones +5 proc ir gamta tausos ir gal mažiau skraidys...bet ką čia rašau nesąmones, gi geriau žmonėms kurie i darbus važiuoja kuro kaina pakelti, gpm, draudimo ir pan įmokas....
man poh.......sedziu namie.
misija yra kirpti avis, o avių - bliauti. Taip kad, viskas čia vyksta pagal gamtos dėsnius.
@Verslo Tai , kad avys nebebliauna , jos pačios prašosi , pakirpit mus dar.
yra humaniškiausi ir sąžiningiausi verslininkai pasaulyje, todėl nebliaukit čia, avys.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų