Rašyti komentarą...
Kol aš esu sveikas aš turiu ir galiu eiti kur tik noriu. Tą man garantuoja konstitucija. Per visą šį laikotarpį aš nesirgau ta prakeikta corona. Tad aš nesuprantu kodėl dabar man nebus galima užeiti į kavinę ar dar kur. Aš sveikas žmogus ir pilnai jaučiu atsakomybę už savo sveikatą. Koks dar čia galimybių pasas. Aš turiu Lietuvos pasą. Ir gana. Jokios diskriminacijos demokratinėje teisinėje valstybeje negali būti . Gana.!
Kol aš esu sveikas aš turiu ir galiu eiti kur tik noriu. Tą man garantuoja konstitucija. Per visą šį laikotarpį aš nesirgau ta prakeikta corona. Tad aš nesuprantu kodėl dabar man nebus galima užeiti į kavinę ar dar kur. Aš sveikas žmogus ir pilnai jaučiu atsakomybę už savo sveikatą. Koks dar čia galimybių pasas. Aš turiu Lietuvos pasą. Ir gana. Jokios diskriminacijos demokratinėje teisinėje valstybeje na gali būti. Gana.!
Pikčiausia kad pagrindiniai žodžiai kasdien kalami į galvas-NEPERSIRGĘ IR NEPASISKIEPIJĘ!!! Kaip galima persirgti tuo kas nėra visiškai baisus ir tipo greitai plintantis? Per pusantrų metų vos sugraibė 300000 ir tai didžioji dauguma besimptomė!!! Ar purvasklaida baigs mulkinti žmones???
Žmonės tie žiurkės kurie įvedė galimybių pasus bijo. Kaip jie įrodys kad žmogus turintis galimybių pasą tikrai pasiskiepijo o nenusipirko skiepo . Niekaip . Visi tie pasai yra didžiulė afera . ATSIBUSKIT.
@Jane tu atsilupele:))))
Kačinskaite, o aš galiu pasakyti ir atvirkščiai, kad tie žmonės, kurie gali skiepytis, bet nesiskiepija , nemyli savo tėvynės.
@Lietuvis pirmiausia zmones myli save, o ne tevyne, prie ko isvis cia tevyne??Kai pasiskiepinsi labiau mylesi??:DD
Kačinskaite, o aš galiu pasakyti ir atvirkščiai, kad tie žmonės, kurie gali skiepytis, bet nesiskiepija , nemyli savo tėvynės.
Durnina žmones kaip tik įmanydami.
@Mama tu pasiskiepink ir nereikės būti durninamai,bei myzscioti dėl visokių pakeitimų.
@O Nuo ko ten skiepytis? Tuos nuodus leistis, kad imunine sistema suestu ar nuo trombu numirt.
@O veideliai dar kartą patvirtina,kad smegenų nerasta:))))
@O Aš sveikas ir be skiepo. Kam man leistis į savo organizmą kažkokia kinietiška bacila? Nebent vyriausybė man sumokėtų milijoną už tą eksperimentinį skiepą. Ir tai dar gerai pagalvočiau.
Vyriausybes nariams reiketu pratestuoti smegenis.
@Gintaras ir tau,bet kad pas tave jų net nėra:))))
@Gintaras Testuotų ir vyriausybės nariams, tačiau neapsisprendžia ką daryti, jei pas kai kuriuos ministrus smegenų neras :-)))

Skaitomiausios naujienos
Į viršų