Rašyti komentarą...
VISKAS priklauso nuo genetikos ir imuniteto .Turiu šunelį Pekinuke ,kuriai šimet bus 20 metų .neskiepyta nei karto ir gyva .Ėda viską ,mesyte ,daržoves vaisius ir net uogas .Šiuolaikinis žmogus pats silpnina savo imunitetą su visokiais žalingais įpročiais ir invazijom į savo kūną.
Kažkada ES konstitucija be skaitymo priėmė, dabar su leidimu panašiai, kad tik mandresni atrodytų. Visų šalių vadovai rūpinasi, kad piliečiams geriau būtų, mūsų kaip maniakai - po mūsų, kad ir tvanas.
Va todėl lietuviai savo valdžios ir nekenčia, kad nėra stabilumo, pamatuotų ir apgalvotų sprendimų. Kaip diena, taip naujiena.
Gruodzio 30 dienq pasiskiepijau trecia doze,o galiojimo pasas isduotas tiktai keturioms savaitems,tai yra iki 2022.01.28 dienos.Nesuprantu kas cia per nesamones.Norint atsiimti galimybiu pasa reikia uzeiti i Euro vastine,bet i ja neileidzia be galimybiu paso.Laikas ta SAM ministra mesti is tu pareigu.Jam tik ukvedziu dirbti ir muila dalinti.
Kada pagaliau prabusite, brangieji žmonės? Nebuvo jokios pandemjios, čia vyksta kas 100 metų. Ne vieną kartą pabandė nužudyti milijonus žmonių, sugalvodami visokius virusus, jie pagalvojo, kad pavyks ir dabar. Dabar nebepavyks, nes žmonės prabudo šioje melo matricoje ir pasakė sau, kad mes esame savo gyvenimo šeimininkai, o nes jus bepročiai, kuriems žmogus yra niekas, o jums tik svarbiausia valdžia ir pinigai.
Na kad virusas ir visos tos milijoninės naujos farmacijos buvo sukurtos darbui išsaugoti tai čia man jau aišku nuo pat pradžių, bet kad paskiepyti sau tikisi pasveikti nesirgdami tai labai klysta:) pas mane beveik visi pasiskiepyje ir beveik visi persirgo tuo covidu aš ir dar kiek žinau mano bendradarbis nepasiskiepijes ir niekados nesirgome jau nuo viruso pradžios aš ir nesiskiepysiu jokiomis tomis nesamonemis aš sveikai maitinuosi ir žalingų įpročių neturintis tikrai nesugriausiu savo stipraus organizmo vien dėl pasiskiepijusiu skaičiaus ne dėl skiepų aš tiek metų savo organizmą prisiziuriu. Aišku skiepo reikia ar ne turėtų pirmiausia įvertinti žmogaus imuninę sistemą ant kiek jin stipri ir tik tuomet skirti skiepus, bet kad jie veiktų jūs turesite skiepytis kas met ir šitas virusas kova be galo ir kol visi nepersirksite jis niekur nedings dabar visi su tais skiepais platina virusą nes jie kaip nešiotojai simptomų nejauzdami užkrečia sveikus, bet kaip sakau šitas cirkas ne be tikslo ir kažkas labai išlošia šiuo metu jei yra galimybė nepraleisk progos ir tu. Čia šitas virus nulis palyginti kas jūsų laukia dar nes viena dieną visos tos nuodingos atliekos katras IT technologijų kompanijos uzkasa i žemę pradės nuodyti jūsų vienintelį likusį geriama vandenį giliai po žeme. Jo technologijos gerai bet greitai nebeliks sveiko žmogaus ir tie skiepai jūsų neišgelbės.
@Europa Proto bokšte, o kaip paaiškinsi Covid19 protrūkį pasaulyje? Paskaityk PSO suvestines, ką, visi melagiai, tik antivakseriai ne? Pvz. Masačiuseto valstijoj užkrėtimų skaičius Covid19 per pora savaičių išaugo dešimtis kartų, iki 20000(dvidešimt tūkstančių!) per dieną. Čia irgi vakcinų gamintojjai nagus prikišo? Garbė Dievui, mirtingumas pas juos po 16-18 per dieną, kaip ir Lietuvoje. Bet tai Senosios Amerikos valstija, drausmingi, pareigingi piliečiai, reikia vakcinuotis, reiškia reikia. Ne Lietuva, kuri panaši į trampiškasias valstijas.
Nustokit meluot ir skleist demagogiją. Gavot naujas direktyvas ir nurodymus? Kad tik niekas nenorėtų pasižiūrėti į jūsų "darbelius".
@Algis Cia tu vienintelis kuris skleidzia demagogijas, zmones jau supranta kas vyksta is tikruju.
daugelyje šalių to GP paso kasdienim gyvenime visai nėra,jo tik reikia norint kur nors keliaut,žmones visus laisvai leidžia į prekybcentrius ir sporto klubus,barus,kai kuriose šalyse to paso reikia norint patekt į kavines ar renginius,bet kad neleistų žmonėms nusipirkt batų,maisto,prekių vaikams čia visiškas absurdas to niekur nėra,pasidarei testą,kurie ant kiekvieno kampo ir pigūs ir eini kur nori.Dar JAV toks pat beprotnamis kur valdo demokratai,kur valdo respublikonai viskas laisvai.Jeigu žmonės leidžiasi valdžiai lipt ant galvos tai taip ir yra
Tamsus miškas čia su jų politiką. Dešinė nesupranta ką daro kairė. Jei skiepai reikalingi antikūniams gaminti, tai kodėl tada nenori duoti GP? Jeigu neduodate GP, tai tada ir neprievartaukite žmonių su tais skiepeliais.
Vakseriai, petys už laisvę. Dar ir užpakalį atkiškit trečiai dozei.
@Runkelis Zonoj įpratai užpakalį atkišt?
Kada teisime šitą valdžią?
Kada teisime šitą valdžią?
Kerry
Į viršų