Gyventojai išsigando – danguje pastebėjo neįprastą reiškinį

Socialinio tinklo vartotojai sekmadienį vakare pradėjo dalintis užfiksuotu neįprastu reiškiniu danguje. Dalis jų išsigando, kad susiformavusi retai matoma debesų forma gali būti susijusi su Baltarusijoje veikiančia Astravo atomine elektrine, esą ten galėjo įvykti nelaimė.

3

Socialinės grupės „Orai ir klimatas Lietuvoje“, kuri pateikia aktualią informaciją apie klimato sąlygas ir gamtos reiškinius Lietuvoje, administratoriai nuramino gyventojus, kad pastebėta neįprasta debesų forma danguje nėra susijusi su Astravo atomine elektrine.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Izoliuotas kamuolinis lietaus debesis

„ASTRAVAS NESPROGO Būkit ramūs, vilniečiai.

Tai tėra tik izoliuotas kamuolinis lietaus debesis. Šis grybas susiformavo labai greitai (18:40 val. dar nieko net nebuvo). Stebint iš palydovo labai gerai matyti, kad blynelis (Cb debesies viršūnė) toliau plečiasi.

Tokie dariniai susiformuoja tose vietose, kur stabilus atmosferos sluoksnis oro srautų yra pramušamas ir įvyksta staigi konvekcija bei debesies augimas. Kur ir kada toks darinys gali atsirasti, nieks ir niekad jums tiksliai nepasakys“, – rašė socialinės grupės nariai.

Alytuje – naujas dienos temperatūros rekordas

Alytuje sekmadienį užfiksuotas naujas birželio 20 dienos temperatūros rekordas, skelbia Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Jos teigimu, pirminiais duomenimis,  Alytaus meteorologijos stotyje buvo užfiksuotas 33,1 laipsnio karštis, tai – 0,8 laipsnio daugiau nei ankstesnis rekordas, užfiksuotas 1964 metais Varėnoje

Anot meteorologų, skaičius dar turės peržiūrėti ir patikrinti specialistai, tačiau naujas rekordas užfiksuotas.


Rašyti komentarą...
P
Patriotas
2021-06-20 21:33:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl Astravo visais klausimais kreipkitės į senį Landsbergį.
Atsakyti
-15

P
Pikts
2021-06-20 21:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyventojai tikrai neišsigando, nes niekas nieko nemate, apart tu keliu priedurniu, kurie savo šešėlio bijo!!! O žiurnaliugos išpūtė burbulą, kada pagaliau baust pradės už panikos skleidimą!!!
Atsakyti
-9

n
nijolė
2021-06-21 02:36:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
pririnko iš interneto.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų