Rašyti komentarą...
Chi Chi Chi. Nū liurbiams gali sekti pasakas. Kiek buvo kiek bus. Gyliai nusisikti ant pandemiju. Dydziausias virusas iš Vilniau ta su akiniais. Dėjau skersa ant pandemiju.
O kodėl jis ne Bosas? jo tokia pavardė, tai gal duosi savo pavardę?
Įveskite ribojimus pasienyje, o ne pajūryje!
su Nausėda kartu paspartinti Klaipėdoje vakcinaciją. Ir vienas ir kitas laukia, kol už juos kas kitas jų klaipėdiečius suagituos. Nausėda turėtų savo mieste kiekvieną trobą apeiti. Meras kiekvieną rytą kaip maldą pradėti nuo vakcinacijos agitacijos. Kaip galima uoste šitaip neatsakingai žiūrėti į skiepijimą. Iš čia ir užsikrėtimai.
Gal nuvažiuok į Kiniją ir papasakok kinieciams apie karantinus.
Tai ne skiepai tai yra biologinis ginklas. Ar nežinojai ponas?
Pavargom nuo jūsų grasinimų
Leiskite tik pasiskiepijusiems,nebus nei to susigrudimo nei viruso plitimo!!
@Aurimas Kaip nebus užsikrėtusių taigi į sel koncertą tik pasiskiepija su pasais. Tai va prašom jum ir purslai.
@Jonas Galimybių pasą gauna ir pasidarę testą,tai nėra tolygu pasiskiepinusiam ,nes vakar nesirgo,o šiandien jau serga ir platina užkratą.
Ir ka? Vėl pulsite į mūšį, vadovaujantys didvyriai...
bet tame koncerte kaip rašoma visi buvo su galimybių pasais vadinasi visi vakcinuoti,tai kodėl užsikrėtė,nes taip išeina tos vakcinos neveikia
@nu Na kaip nekurie sako,vakcinuoja virintu vandeniu
@kitas taigi niekas nezino, ar tai placebo koks, ar vakcina, nei vienas is siu nestovejo salia kai kūre ir pilste ir nezino, ka sukure ir ka supilste ir niekas negali garantuoti, ko pats gamintojas negarantuoja(nes neatsako uz pasekmes), o jie mat garantuoja, ciudai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų