Rašyti komentarą...
Ten kur pasirodo čmo gražulis, ten - barakas.
@Optimistas Koks dar barakas? Prie ko čia bendrabutis su Gražuliu?
Ne kartą rašiau ką galvoja valdžia su nevykusiu prezidentu ne apgyvendinimo klausimų o ne leidimo. Nes jų nedeportuosi jie net šalies nesako primokėti Lukašenkos o kitas dalykas nepriims atgal Irakas. Paprasčiausiai neleis lėktuvui leistis. O valdžia kiršina liaudį. Surenki balsavimą visa Lt nenori jų. Pričiom čia Drieveniškiai ar kiti. Kam išvis reikalinga armija. Suprantu dabar tvoros nėra bet būti gyva kareivių tvora.
Tegu Gražulis ir važiuoja pas lukašenką. Pabučiuos ru.....ją. Ir tegu užsimauna kelnes su užtrauktuku, tas kur siūlė kažkuriam seimo nariui. Gal lukašenka jam iš dėkingumo pabučiuos.
Nėra ko didžiuotis o tartis visada reikia net Ameriką pradėjo su Rusija derybas o čia mūsiškiai pučiasi ,jug sunaikins mus pirmus kaip tauta o paskui užleis emigrantus ir sunyks europa
Pre ko priejom savo žmonės talzo štai ir Baltarusija prie ko privedė piderai
@Saulius Saulius,
tai BY pelnytai talže sužverejusius riašininkus, sukilusius po to, kai Lukašenka surinko 80% balsu, o Tichanovskaja tik 10%. Nors BY rinkimai nera taip smarkiai skaitmenizuoti skaidrumui, kaip RU, bet yra pakankamai skaidrus. Ir durniui aišku, kad su 10% rinkeju balsu Tichanovskaja NIEKAIP negalejo laimeti rinkimu. Net su 20-30%! Reikejo matyti, kaip, be jokio pagrindo, siaute sužvereje BY riaušininkai! Ir Nuoseda, lietuviai, masiškai sudalyvave Tapkino lenciugose, juos besalygiškai palaike, vadinant tas riaušes... demokratiškais pricesais kaimynineje valstybeje!

BY milicininkai buvo visiškai teisus, vykdant savo pareiga, gynant savo tauta. O kaip LR policininkai? Paklustant nusikalteliškiems isakymams, jie eina prieš savo, pelnytai protestuojančia pries savo nusikalteliška valdžia tauta! Štai ir visa demokratija, laisve, ir nepriklausomybe!
@Grigorij Tai jūs palaikot Lukašenką?
@Grigorij Nijole,
visiškai palaikau!
@Grigorij Nepalaikau, duche tu.
@Grigorij Grigorij,
tik nereikia rašyti mano vardu! :)))
Petras jiega visa tiesa isreze saunuolis.
Iš proto išsikraustė. Gal išvis jau? Lenktis prieš Lukašenka?! Kolorade tu menkas
@... Tai irakas turkija ragus istate uzsienio minystrui tai su kuom reiktu kalbet
@Gintaras Ko nevažiavo prezidentas, bent užsienio reikalų ministras pabandė,be to tai sprendžiasi ne per vieną savaitę.
Negalvokit,kad Lukasenka su gabrielium panores kalbetis.
@Rinkejas Juk pats Lukašenka pasiūlė eiti į kompromisą, bent fb buvo toks straipsnis
@Marta Fb visokių nesąmonių yra
@Marta Batka tarakonas neturi fb.
kad kituose rinkimuose nera prasmes slepti kam dirba panasus asmenys ir gales atvirai kalbeti ko jie siekia.
tegul landzbergis pasiūlo lukašenkai gražulį batkos bulvių kasimui.
@jo Anukas tam darbui tiktu labiau negu Petras
@jo Jei Gražulis vadovautų visam paradui, tokių bėdų, kokias turi Lietuva dabar, tikrai nebūtų, galit juoktis, kam patinka iš mano komentaro
@Marta Juokiamės ne todėl, kad nepatinka, o todėl, kad visišką nesamonę suskėlei XDDDD
@Marta Aha, tokių bėdų nebūtų... XDDD apvaisintų visas lietuvos mergas gražulis, o paskui lieptų joms abortus darytis, nors bažnyčia draudžia abortus.
Į viršų