Girtas vilnietis su BMW vyko kebabų: sustabdžius policijai pas jį rasta ir narkotikų

Net neturėdamas vairuotojo teisių, girtas vilnietis sėdo prie savo BMW vairo ir nuvyko su draugu nusipirkti kebabų. Pakeliui Ernestas B. pavojingai manevravo, todėl išsigandęs dėl savo ir kitų saugumo kartu vykęs keleivis pats apie tai pranešė policijai.

Lyg pažeidimų būtų maža, pas Ernestą B. policijos pareigūnai surado ir narkotinių medžiagų. Todėl vilnietis buvo teisiamas pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius.

Galiausia jis buvo pripažintas kaltu tiek dėl vairavimo išgėrus, tiek dėl narkotinių medžiagų. Abiem atvejais paskirtos baudos, kurias subendrinus susidarė 3 tūkst. eurų suma. Tiesa, dėl visiško kaltės pripažinimo bauda buvo sumažinta trečdaliu – iki 2 tūkst. eurų.

Bet tuo Ernesto B. bėdos nesibaigė. Teismas nusprendė konfiskuoti jam priklausantį automobilį, kurį jaunas vyras teigė įsigijęs neseniai, prieš pat savo gimtadienį. Taip pat jam uždrausta 2 metus sėsti prie vairo.

Įvykio detalės

Bylos duomenimis, Ernestas B. 2020 m. lapkričio 8 d., apie 20 val., vairavo automobilį neblaivus. Policijos pareigūnai tikrinimo metu nustatė, kad jo iškvėptame ore yra 1,66 promilės etilo alkoholio koncentracija.

Maža to, vilnietis neteisėtai, neturėdamas tikslo parduoti ar kitaip platinti, savo piniginėje, laikė 0,2 g ekstazi.

Teisme Ernestas B. savo kaltę pripažino visiškai. Jis parodė, kad įvykio dieną susitiko su draugu išgerti alaus. Iškvietė taksi ir nuvažiavo iki jo automobilio, kad jame galėtų sėdėti ir gerti alų.

Tą dieną buvo išgėręs 2-3 litrus alaus, nesijautė apsvaigęs nuo alkoholio, todėl užsimanė pasivažinėti su automobiliu. Tuo metu automobilyje buvo su draugu N. V.

Jie atvažiavo iki kebabinės, užsisakė maisto. Išvažiuojant iš ten pamatė mirksinčias policijos automobilio šviesas.

Pareigūnas jo paprašė vairuotojo pažymėjimo, tačiau jis atsakė, kad tokio neturi. Būdamas išgėręs nepagalvojo, kad gali pasinaudoti taksi arba viešuoju transportu.

Teisės vairuoti transporto priemones niekada neturėjo, o automobilį įsigijo prieš pat savo gimtadienį.

Taip pat 2020 m. spalio mėnesį jis buvo restorane, kur žmogus pasiūlė įsigyti narkotinių medžiagų. Už rasta ekstazi kiekį jis esą sumokėjo 5 eurus.

Ernestas B. tvirtino, kad draudžiamų medžiagų nevartoja, todėl pats nežino, kodėl tai įsigijo. Teigė, kad gal su narkotikais planavo kažkada nuvažiuoti į klubą.

Jaunas vyras tikino, kad narkotikų įsigijo be tikslo juos parduoti, tik savo naudojimui. Vyras pasakojo, kad jo pajamos per mėnesį yra apie 800 eurų.

Jis gyvena su tėvu ir seneliu. Vertina savo bendravimą su tėvu, su juo kasdien bendrauja, tėvas duoda jam patarimų.

REKLAMA

Teisiamajame posėdyje vaikino tėvas pasakojo, kad blogai vertina sūnaus poelgį. Tai esą įvyko atsitiktinai, sūnus nieko panašaus anksčiau nėra padaręs.

Po įvykio vyras kalbėjo su sūnumi, pykosi su juo. Sūnus jam žadėjo, kad be tėvo leidimo niekur neis vakarais, o darbo dienomis jis dirba. Taip pas sūnus žadėjo, kad daugiau negers alkoholio.

Išsigando dėl galimų pasekmių

Jau minėtas Ernesto B. draugas N. V. teisme pasakojo, kad jie susitiko išgerti alaus. Nupirkę alkoholio nuvyko pas Ernestą B. į kiemą.

Jis jam parodė savo naujai nupirktą automobilį BMW. Tada jie sėdėjo, kalbėjosi ir kiekvienas iš jų išgėrė po 1 litrą alaus.

Liudytojas pasakojo, kad jam pasirodė, jog Ernestas B. jau buvo išgėręs, kai atvyko jo paimti, nes jautė sklindantį alkoholio kvapą.

Tada, anot N. V., draugas užsimanė kebabų. Jis jam pasiūlė užsisakyti maisto per pristatymo įmonę, bet Ernestas B. atšovė, kad jis pats ramiai nuvažiuos.

Tada vaikinai atsisėdo į mašiną ir nuvažiavo. Anot liudytojo, pakeliui Ernestas B. pradėjo pavojingai manevruoti, viršijo greitį.

Todėl N. V. teigė labai išsigandęs, kad jie gali kur nors atsitrenkti. Vienu momentu Ernestas B. vos neatsitrenkė į stulpą.

Liudytojas prašė jo nebevažiuoti, bet Ernestas B. į jo prašymus nereagavo. Kai atvyko į kebabinę ir Ernestas B. išlipo užsisakyti kebabų, liudytojas paskambino 112 ir pranešė apie girtą vairuotoją.

Taip jis padarė bijodamas dėl savo saugumo bei bijojo, kad Ernestas B. gali ką nors nutrenkti. Netrukus atvyko policija ir sulaikė jo draugą.


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2021-04-18 14:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas žino-GAL išgelbėjo nuo dar daug baisesnės nelaimės..
Atsakyti
-2

R
RIMAS
2021-04-18 14:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko gero iš " žurnaliūgų" nieko nebeliko, tik narkotikai ir prezidentienės valgiaraščio prezidentatūros tinklapyje aptarimas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų