Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Jo zmona tai kencia jau per 20 metu, vadinasi jai tai patinka. Gal jis pargrizes is uz grotu gerai ja pamyli ir susitaiko, kas juos zino?
@nu nu nu
Tai abu gal pagerina kartu
Girtas kaip žvėris, namon parėjęs, mušė, taškė pačią! Į trečią dieną gimė vaikas: nei šioks, nei toks, ne į žmogaus pavidalą panašus. Sumuštas, sudarkytas. Pačiai nei daktaro, nei kokios pagalbos iš niekur... nei kaltininko jo žvėriškumo sulaikymo... nors pasikark besirgdama, bekentėdama... (G. Petkevičaitė - Bitė)
@BLAIVININKAS
Tie laikai seniai praėjo
@BLAIVININKAS
Kokiame stovyje tavo tėvas motkai tave užstate?
Žmonės nesupranta,jei vieną kartą gavai į akį - gausi ir vėl ir vėl...ir vėl. Kodėl moterys nepalieka smurtaujančių vyrų - o jei ir palieka...tai sekantis vyras būna lygiai toks pat. Iš kur pas kai kurias moteris tas aukos sindromas amžinai būti kankine. Nesveikų santykių užburtas ratas. Gal teisybė sakoma,kad kiekvienam sadistui yra skirtas savas mazochistas.
Jeigu ji vartoja tai kaip jis gali būt blaivininku?
@Vv
Gal pats tu nebegerk nes nusišneki
G.E. turėtų padaryt išvadas ir radikaliai keist gyvenimą, nes vieną kartą tai liūdnai pasibaigs
Jeigu jis toks blogas, tai kodėl ji iki šiol kartu gyvena?
@Kl
Durna
Alkoholio vartojimas labai greitai pasimato moters veide
Nenusiseka kartais vyrams su žmonom, šis atvejis jau virto anekdotu, G.E. nepanašus į agresorių, o moterus panaši į mėgstančią iš..
@Deja
Nebespank tu gal...
O žmona blaivi?
Nesuprantu tos žmonos, kuri save laiko kaip bokso kriaušę ir gyvena su potencialiu alkoholiku ir smurtautoju. Gal jai patinka smurtas, kad jau kiek metų skundžiasi, bet nieko pati nedaro dėl ramaus gyvenimo.
@Tarp kitko
Pinigus patinka gaut, ko cia nesupranti :)
Gintaras Einikis vėl už grotų, žmonės nesupranta: „Nu kaip gali mušti žmoną?“