Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai ir muša!
Antra filmą kurkime apie "legenda"...
Tie krepšininkai dauguma protu nepasižymi. Nevykėliai, primetantys kietus vyrus, bet jokio vyriško darbo nesugebantys atlikti, o tik tą kamuolį mėtyt išmokę per visą gyvenimą.
Moteris problemos savy turėtų ieškot, ir pradėt save gerbt, kitas dalykas jeigu pati tuo užsiima kuo kaltina vyrą
Neturėjo kam užpliekti tai žmona pakliūvo po ranka tai vęžė.O gal davedė iki to.P.s.Bet anas tai skystas bijo vyrų kurie atgal vožtų kad ir kelnės pilnos plytų būtų
verčia gyventi su vyru, kuris prieš tave smurtauja? Skirtis reikia, arba duris atidaryti ir " eik į visas keturias puses".
Kauno meras
tai sadomazo, nes matosi patinka, paskui tokios susiranda kitus vyrus, duoda pacios fizdi ko nemusa
Du variantai, arba dal ba jo bas, o girtas dar padurneja, arba siaip sau nebuna, buna gal uz ka. Nu bet musti nereikia vistiek
nesuprantu, nejaugi negalima kiaunes atbaidyti skambinti telefonais? as kazkaip saviske gyvate sutvarkau..
@kiaune
Mano smauglį dusina dabar. Sako, kaip ramu kad tas debilas telefonu nustojo skambinėti.
Gintaras Einikis vėl už grotų, žmonės nesupranta: „Nu kaip gali mušti žmoną?“