Giedras ir saulėtas antradienis: ir toliau lepins karščiai, pokyčių dar nesulauksime

Į Lietuvą sugrįžę karščiai dar nesitrauks, teigia sinoptikai. Pirmadienis buvo itin šiltas ir darosi aišku, kad tokie orai laikysis didžiąją savaitės dalį. Pokyčių galime tikėtis tik nuo ketvirtadienio. Tuomet, palyginus su pirmosiomis savaitės dienomis, oro temperatūra šiek tiek nukris. Manoma, kad kritulių taip pat nebus.

Antradienį Lietuvoje ir toliau lietaus nebus. Bus šilta ir ramus – situacija nesikeis. Dieną dangus žadamas mažai debesuotas. Lietaus sinoptikai nežada. Pūs vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Oro temperatūra naktį svyravo nuo 14 iki 18 laipsnių šilumos.

Dieną šils iki 28–31 laipsnio. Šilčiausia bus rytiniuose ir pietiniuose šalies rajonuose, Aukštaitijoje palei Uteną ir visame pajūrio ruože nežymiai gaiviau.

Visoje antradienis bus giedras, saulėtas.

Trečiadienio naktis Lietuvoje prognozuojama sausa ir giedra. Vėjas įgaus rytų, pietryčių kryptį, tačiau išliks silpnas. Paryčiais termometrai rodys 12–17 laipsnių šilumos. Dieną ryčiau Lietuvos praslinks mažai aktyvus atmosferos frontas, nuo kurio vietomis rytiniuose rajonuose padangėje praplauks storesni debesys, tačiau nelis. Tebebus šilta – nuo 25 iki 27 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienis prognozuojamas sausas, tačiau vėsesnis, palyginti su pastarosiomis dienomis.


Rašyti komentarą...
K
KKEVAS
2019-08-27 08:02:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Erzina toks išsireiškimas : LEPINS KARŠČIAI. Reikia sakyti: KANKINS KARŠČIAI!!!
Atsakyti
0

S
Saulėnas
2019-08-27 09:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
To KKevas: gal išgyvensi kaip nors tuos kankinančius karščius. Nebe ilgai kankintis liko gi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų