Gera žinia Dainai Bosas: paaiškėjo, kokia bauda laukia gydytojos

Teismas paskelbė, kas iš tiesų kaltas daugybę žmonių sujaudinusioje istorijoje.

Šiandien Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija panaikino Klaipėdos apygardos teismo 2018 m. vasario 27 d. nuosprendžio dalį, kuria M. J. T. buvo išteisinta dėl sukčiavimo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi nukentėjusiųjų D. P. B. ir M. J. R. atžvilgiu ir ją pripažino kalta.

Teisėjų kolegija nuteistajai paskyrė galutinę subendrintą dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant trejiems metams, ir 7 532 eurų dydžio baudą, rašoma teismo pranešime spaudai.

Taip pat jai paskirtas įpareigojimas neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistosios priežiūrą vykdančios institucijos leidimo bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu ir baudžiamojo poveikio priemonė: per vienerius metus atlyginti turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiosioms. Šioje byloje nukentėjusiajai D. P. B. priteista 258 eurai turtinei žalai atlyginti, o nukentėjusiajai M. J. R. – 5 000 eurų neturtinei žalai atlyginti. Taip pat D. P. B. priteista 5 000 eurų advokatės suteiktoms teisinėms paslaugoms atlyginti.

Teisėjų kolegija, įvertinusi ir išanalizavusi aptartus įrodymus ir byloje nustatytas aplinkybes, padarė išvadą, kad nuteistoji M. J. T. suvokė, jog ji nuo 2000 m. sausio 1 d. neturėjo jokios teisės skiepyti pacientus suteikiančios galiojančios medicinos praktikos ar bendruomenės slaugytojo licencijos, o jos vadovaujama įmonė nuo 2010 m. birželio 21 d. neturėjo ne tik licencijos, suteikiančios teisę teikti bendruomenės slaugos ir šeimos medicinos paslaugas, o kartu ir skiepijimo paslaugas, bet ir šias paslaugas teikiančių asmens sveikatos priežiūros specialistų, tačiau vis tiek neteisėtai versliškai ir stambiu mastu vertėsi pacientų skiepijimu.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2018-07-19 08:43:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slidus reikalas iš medicinos ir teisės pusės... Lietuviškas biurokratizmas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų