REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gruodžio 17 d. startuoja nauja organizacijos „Gelbėkit vaikus“ interneto svetainė, kurią sukūrė patys vaikų globos namų auklėtiniai.

REKLAMA
REKLAMA

Kūrybos procesas vyko Paparčių Šv. Juozapo laikinuosiuose globos namuose, jame dalyvavo vaikai nuo 5 iki 18 metų. Virš 20 Paparčių Šv. Juozapo globos namų auklėtinių piešė, karpė, klijavo, o interneto sprendimų bendrovė „Gaumina“ padėjo suprogramuoti svetainę.

REKLAMA

Padekmums.lt interneto svetainėje galima pamatyti vaikų sukurtų darbelių, patį svetainės kūrimo procesą ir prieš šventes paremti vaikus paaukojant lėšų būtiniausiems vaikų globos namuose augančių ir dienos centruose besilankančių vaikų reikmenims bei ugdymo programoms.

„Užaugus norėčiau būti dailininke. Gerai pabaigti mokyklą ir įstoti į universitetą, o tada atidaryti savo studiją su daug gėlių ir sukurti pačią nuostabiausią šeimą visame pasaulyje!”, – Dorota, 16 metų.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai užaugsiu, būsiu mašinistas, gerai gyvensiu ir visus gerbsiu. Dabar man patinka būti su auklėtoja, lankyti visokius būrelius ir piešti.“, – Ramūnas, 9 metai.  

„Kai užaugsiu, noriu būti didelis didelis ir labai noriu eiti į mokyklą. O dar aš mėgstu piešti namą ir karpyti popieriukus su žirklėmis, kaip čia padariau žalią drakoną su oranžiniais taškučiais.“, – Gintas, 6  metai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Esame įpratę matyti, jog globos namuose augantys vaikai tik prašo pagalbos liūdnomis akutėmis. Tačiau šie vaikai yra labai kūrybiški – jie gali nustebinti ir sukurti puikių dalykų patys, netgi ir dizainą savo interneto svetainei. Tikimės, kad nauja svetainė prieš šventes pradžiugins visus mūsų draugus ir lankytojus – čia visi galės apžiūrėti vaikų darbelius ir nusišypsoti, o, kas norės, ir šiek tiek pagelbėti tvarkant mūsų mažųjų buitį.“, – sakė „Gelbėkit vaikus“ generalinė sekretorė Rasa Dičpetrienė.

REKLAMA

„Vaikų kūrybiškumas netilpo ant popieriaus lapų. Kūrybos proceso metu vaikai sukūrė tiek puikių darbų, jog jų užtektų bent šimtui vienai į kitą nepanašių interneto svetainų. Ateityje ketiname padėti interneto svetainės dizainą atnaujinti ir pradžiuginti naujomis vaikų idėjomis.“, –  sakė „Gauminos“ kūrybos direktorius Rokas Grigaliūnas.

REKLAMA

Svetainės pagalba surinktas lėšas šiemet nuspręsta skirti ne tik vaikų globos namams, bet ir vaikų dienos centrams, kur žemiau skurdo ribos gyvenančių šeimų vaikai susirenka po mokyklos – juose besilankančių vaikų buitis yra kur prastesnė nei augančių globos namuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų