Lietuvos gėjai atviru laišku kreipėsi į Seimo narius, prašydami nepritarti įstatymo nuostatai, kuri draustų „agituoti už homoseksualius santykius“, praneša “DELFI”.

Gėjai įsitikinę, kad tokiu įstatymu siekiama uždrausti visą homoseksualios lytinės orientacijos asmenų ir jų asociacijų veiklą.

Seime sudaryta speciali darbo grupė parengė naują Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo redakciją. Projekte siūloma įtvirtinti nuostatą, kad „darančia neigiamą poveikį nepilnamečių psichinei sveikatai, fiziniam, protiniam ar doroviniam vystimuisi laikoma viešoji informacija, kurioje agituojama už homoseksualius santykius“.

„Gerbiamas Seimo nary, kreipiamės į Jus Europos lygių galimybių visiems metais, kuriais akcentuojama teisingos visuomenės kūrimo svarba. Esame nusivylę Seimo valdybos sudarytos darbo grupės parengtu Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pakeitimo įstatymo projektu“, - laišką Seimo nariams pradeda Lietuvos gėjų lygos (LGL) valdybos pirmininkas Vladimiras Simonko.

Laiške teigiama, kad  sunku nustatyti, kuri informacija agituoja už homoseksualius santykius, nes toks kriterijus esą subjektyvus ir apima „beveik visą informaciją apie homoseksualios lytinės orientacijos asmenis ir jų asociacijų teisėtai vykdomą šviečiamojo pobūdžio veiklą“.

REKLAMA

“Taigi šio įstatymo projekto pasekmės gali būti tokios, kad bus ribojamas ar uždraudžiamas visos informacijos arba didelės dalies informacijos apie homoseksualius santykius skelbimas ir platinimas“, - teigia LGL valdybos pirmininkas.

Minėtos nuostatos dėl homoseksualių santykių į įstatymo projektą įtrauktos Lietuvos katalikų bažnyčios vadovų ir Seimo Šeimos ir vaiko reikalų komisijos, kuriai vadovauja Seimo narė Rima Baškienė, iniciatyva.

Naujoje įstatymo redakcijoje praplėstas sąrašas informacijos, kenkiančios nepilnamečių psichinei sveikatai bei protiniam ar doroviniam vystimuisi. Kenksminga informacija taip pat siūloma laikyti paranormalių reiškinių demonstravimą, sudarant įspūdį, kad jie yra tikri, hipnozės seansus, nešvankius posakius, žodžius ir gestus.


Rašyti komentarą...
h
homofilams
2007-09-10 20:58:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Istatymo pataisoje aiskiai nurodytas draudimas agituoti uz homosex santykius. Niekas jusu uzpakaliu uzrakinti nesiruosia, tik norima apsaugoti vaikus ir jaunima nuo jusu propagandos.
Atsakyti
0

a
art
2007-09-10 21:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip tai ko jam reikia?? aisku kad nauju nariu! "sviezienos"
Atsakyti
0

t
to gejus
2007-09-10 22:30:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu ne gejus o pydaras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų