Gėda Tauragėje: mokyklos direktorius internete šmeižė mokytojas

Tauragės „Martyno Mažvydo“ progimnaziją krečia skandalas, neapsikentusios šmeižiančių komentarų viešojoje erdvėje, trys šios mokyklos mokytojos kreipėsi į policiją. Įdomiausia šios istorijos dalis prasidėjo tada, kai pradėjo aiškėti, jog šmeižiantys komentarai parašyti iš progimnazijos kompiuterio. Ir ne bet kokio, o mokyklos direktoriaus, rašo „Tauragės kurjeris“. 

Praėjusią savaitę „Tauragės kurjerio“ redakciją pasiekė informacija, kad dėl keleto jas šmeižiančių komentarų į policiją kreipėsi trys progimnazijos mokytojos, o pareigūnai jau nustatė, iš kurio kompiuterio komentarai buvo rašyti. Paaiškėjo, kad šmeižtas liejosi iš mokyklos vadovo Remigijaus Masteikos kompiuterio. 

Vietinėje pedagogų bendruomenėje sklinda kalbos, kad sužinojęs, jog buvo išaiškintas mokyklos direktorius siekė su savo pavaldinėmis susitaikyti. Visgi šmeižtos mokytojos neketina nusileisti, policija dėl komentarų ikiteisminio tyrimo nepradėjo, bet nutikimas intensyviai tiriamas. 

Pasak Tauragės policijos komisariato atstovės Gretos Kęsminaitės, ikiteisminis tyrimas nepradėtas, tačiau kas rašė komentarus, aiškinamasi. G. Kęsminaitės teigimu, vieno komentaro IP adresas jau nustatytas.

Dėl kitų aplinkybės tikslinamos. Paprašyta patvirtinti, kad nustatytas vieno komentaro IP adresas yra progimnazijos direktoriaus kompiuterio, komisariato atstovė informacijos nepaneigė, tačiau jos ir nedetalizavo. Ji pranešė, kad papildomos informacijos šiuo klausimu komisariatas neteiks.

Mokytojos, kurias šmeižė, su žiniasklaida bendrauti atsisakė. Viena jų parašė esą „nieko nebuvo“. Tiesa, žurnalistams susisiekus su mokyklos direktoriumi ir galimu šmeižiku R. Masteika, vos išgirdęs klausimus direktorius paprašė šiuos atsiųsti raštu, bet į juos, pasak „Tauragės kurjerio“, atsakyti nesiteikė. 

REKLAMA

Tiesa, kiek vėliau direktorius įgavo drąsos ir pats atvykęs į redakciją prisipažino rašęs užgaulius komentarus apie koleges, taip pat – atsiprašė. 

Mokytojos, direktoriaus teigimu, atsiėmė iš policijos pareiškimus. Kalbėdamas „Martyno Mažvydo“ progimnazijos direktorius R. Masteika jaudinosi, sakė suprantąs savo klaidą ir siekia ją ištaisyti. 

Direktorius patikino, kad ši situacija jį labai slegia, jis net buvo parašęs prašymą palikti pareigas. Tačiau paprašytas mokytojų prašymo savo darbdaviui – savivaldybės tarybai nusprendė neteikti, nors, pasak R. Masteikos, į direktoriaus kėdę nėra įsikibęs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų