Lina Dranseikaitė

Degalinių ir parduotuvių plėšike praminta 21-erių panevėžietė, prieš gerą mėnesį kartu su dukrele grasinusi iššokti iš penktojo aukšto, net ir areštinėje nerimsta. Savaitgalį ji net du kartus bandė pasikarti.

Plėšė parduotuves ir degalines

Penktadienio rytą, maždaug dešimt minučių po devintos, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinės pareigūnai pastebėjo, kad 21-erių Sandra Lukavičienė kameroje gulėdama lovoje aplink kaklą užsirišusi šiukšlių maišelį bandė pasikarti. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu sulaikytoji buvo pristatyta į Panevėžio ligoninę. Po apžiūros ji grąžinta į areštinę. Net neabejojama, kad tokiam žingsniui jį ryžosi norėdama išvengti tą dieną jos laukusio teismo posėdžio. Tačiau po pietų vis tiek buvo atvežta į teismą.

Panašus scenarijus pasikartojo ir savaitgalį. Šeštadienio vakarą, kelios minutės po 17 val., ji vėl bandė pasikarti. Išorinių sužalojimų nebuvo, tačiau ji buvo nuvežta į ligoninę apžiūrėti. Netrukus ir vėl grąžinta į areštinę, kur turės praleisti mažiausiai mėnesį.

Į pareigūnų akiratį 21-erių S. Lukavičienė pateko, kai kartu su 23-ejų Tadu Poviloniu ir šešiolikamete Panevėžio rajono gyventoja sumanė pasipelnyti plėšdami kaimo parduotuves ir degalines Panevėžio, Pasvalio ir Biržų rajonuose. Plėšikai, apsiginklavę dujų balionėliais ir strypu, užeidavo neva apsipirkti, kai parduotuvėje nebūdavo žmonių. Dažniausiai jauni nusikaltėliai nusipirkdavo alaus skardinę ar ledų. Kol pardavėja skaičiuodavo grąžą, šie papurkšdavo dujų ir pačiupę kasos aparato stalčių, kur sudėti pinigai, sėsdavo į automobilį „Renault Laguna“ ir dideliu greičiu nurūkdavo. Taip trijulė apiplėšė parduotuvę Biržų rajono Kučgalio kaime, Lietuvos ir Latvijos pasienyje esančią Germaniškio kaimo parduotuvę bei Kupiškio rajono Skapiškio geležinkelio stotyje esančią parduotuvę. Ilgapirščių grobis – nuo keliasdešimties iki kelių šimtų litų. Laimei, apiplėštų parduotuvių pardavėjos įsidėmėjo ne tik automobilio markę, bet ir valstybinius automobilio numerius.

REKLAMA

Pasirodo, to paties automobilio policijos pareigūnai ieškojo, gavę informacijos, kad šiuo automobiliu besinaudojantis asmuo atvažiuodavo į degalines Panevėžyje ir Kupiškio rajone, įsipildavo degalų ir nesumokėjęs išvažiuodavo.


Rašyti komentarą...
s
surskis
2014-04-29 15:14:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
"garsioji"... :)))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų