Garsiai sinoptikei – pribloškiantys kaltinimai: viskas dėl seksualinio apetito

 Vilniaus apylinkės prokuratūra už smurtą prieš sutuoktinį siūlo nuteisti buvusią sinoptikę Tatjaną Kempi.

Prokuratūros manymu, moteriai už visus smurto epizodus turi būti paskirta galutinė – pusantrų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Moteris toliau įpareigojama gydytis nuo alkoholizmo, gyventi atskirai nuo sutuoktinio. Į pensiją išėjusi 65 metų moteris turi darbą.

Teismas nuosprendį skelbs penktadienį. Tai jau bus antras nuosprendis T. Kempi dėl panašių nusikaltimų.

Byla trečiadienį buvo išnagrinėta už uždarų durų, nes bylos aplinkybės susijusios susijusios su privačiu gyvenimu, posėdyje kaip ekspertė dalyvavo psichologė.

„Aš prašiau išteisinti trūkstant įrodymų. Šeimyninis konfliktas pagrįstas lytiniu potraukiu. (...). Blogai, kad abu girtauja, begeriant nesutaria dėl kažkokių norų“, – po posėdžio žurnalistams sakė kaltinamosios advokatas Stasys Karvelis.

Praeitą savaitę moteriai neatvykus į posėdį, teismas buvo nusprendęs sugriežtinti kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti pakeisti į suėmimą. T. Kempi teigė, kad į teismą neatvyko dėl ligos.

Balandžio 5 dieną Vilniaus apygardos teismas kitoje byloje dėl smurto prieš vyrą nusprendė nesiųsti T. Kempi į įkalinimo įstaigą, tačiau nusprendė, kad ji turės gydytis alkoholizmą ir negyventi drauge su vyru, prieš kurį smurtavo.

Vilniaus apylinkės teismas vasarį nusprendė panaikinti laisvės atėmimo bausmės atidėjimą T. Kempi po to, kai paskyrus bausmę ji vėl smurtavo prieš savo sutuoktinį. Išnagrinėjęs buvusios sinoptikės apeliacinį skundą, Vilniaus apygardos teismas panaikino sprendimą siųsti T. Kempi į pataisos namus.

Teismas įvertino, kad moteris stengiasi keisti savo elgesį, tačiau atkreipė dėmesį, jog tai daryti sunku gyvenant po vienu stogu su sutuoktiniu. T. Kempi išlaiko ir butą bei savo vyrą, ji teigia, kad šis ją provokuoja smurtauti. Moteris prieš kelerius metus išgyveno skaudžią sūnaus netektį, be to, daugiau Lietuvoje neturi giminių ir draugų.

REKLAMA

Pernai gegužės 26 dieną buvusią sinoptikę teismas pripažino kalta dėl smurto prieš sutuoktinį. Moteris paleista teismo salėje, nes teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų