Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
ko gero zmones amzinu apatijos miegu miega. As tai visa nakti negalejau uzmigt, o nuejas 8.30 prie savivaldybes dar nepamaciau nei vieno protestuojancio.
Baisiausia ir tai, kad Lietuvos žmonės dar miega...
jus ko gero nematėt pirmo filmuoto varianto jie patys susizgribo ,kai pasimatė pirmam variante ir buvo kai rodė per lietrytį 8 rankos jos gi tik išvažiavo ir veidas pasikeitęs juk ji kažką valgė mano nuomonę kramtomą gumą ir paimta mergaitė buvo nuvežta į vaiko raidos centrą .tai čia nieko daug nereikia tegul paima mergaitės šlapimo tyrimą ir nepriklausomi ekspertai padaro tyrimą bet tik NEPRIKLAUSOMI ir pamatytumę kas yra kas kam spėlioti juk yra atvykę danų specialistai tai gal jie galėtų tokį dalyką atlikt .nes jau ne vien aš pastebėjau ,kad vaikas jau mašinoj buvo pradėtas farširuoti vaistais.
atejo laikas balsuoti uz Murzos partija uz krastutinius desiniuosius uz nacionalistus, kurie nebijotu baltu apykakliu ir sugebetu durniui duoti i snuki
ne prievartos nebuvo-maišas ant galvos čia ne prievarta (aiškiai matosi kai nešė išnamų, stankė su advokatuneseis sonu, o trecias galva prilaike kuraiskiai matesi uzdetas maišas)....o pokalbis tarp laimos ir mergaitės labai "nuoširdus".....blia pyderai
o ir matet kaip greitai baigesi kalba pas motina,pasnekejo apie sukuosenas,nagus ir auskariukus ir stojo tyla,nes ji jau neturejo ka mergytei pasakyt... kodel advokatas filmavo visa tai? buvo liepta stankei kalbet su mergyte,o advokatui filmuot,kad ir toliau mums rodytu ir sakytu mela..
to rrrrm,visu pirma: tu pats kurcias,ten mergyte sako,kad atrodo kaip 8 vakaro,o ne valandos,pirma ptas isiklausyk ir ta da cia vaidink geriausia klausa turinti ir cia kurcius vadindamas..
o visu antra: vakar per TV3 spec laidoj,Ruta Jatautiene pasake,kad kai pirma karta parode ta video viesai,ji rode l.ryto televizija,tai ten aiskiai girdejosi,kaip mergyte sake,kad atrodo kaip 8rankos... o dabar visur yra rodomi jau pataisytas video.. tame video,yra net labai trumpai parodytas mergytes veidas,slykstusis advokatas parode jos veiduka visam pasauliui..
o visu antra: vakar per TV3 spec laidoj,Ruta Jatautiene pasake,kad kai pirma karta parode ta video viesai,ji rode l.ryto televizija,tai ten aiskiai girdejosi,kaip mergyte sake,kad atrodo kaip 8rankos... o dabar visur yra rodomi jau pataisytas video.. tame video,yra net labai trumpai parodytas mergytes veidas,slykstusis advokatas parode jos veiduka visam pasauliui..
koks skirtumas 8 rankos,ar 8 vakaro...motka apie 6ukuosenas kalba, o mergaitė apie vakarą - ar tai normalu?
Įdomu,kaip mums vėl įrodinės,kad prievartos nebuvo,jei ji buvo...
Iš kur jūs tas aštuonias rankas ištraukėtė??? Ar jūs kurti ar čia jus jau vaistai prigirdę, kad visiškai nieko nesusigaudot ir negirdi? Tu dar kartą video pasižiūrėk, VALANDOS ten sako, VALANDOS.
Garliavos įvykiai išvedė į gatves visoje Lietuvoje