Rašyti komentarą...
Ko Gabrielius džiaugiasi, Juk ne jis laimėjo partijos rinkimus, o Šimonytė. Reikėtų ir per siformuoti šiai partijai. Šiai partijai atsiskirti nuo lanzbergizmo klano ir eiti su Šimonytė į rytojų. Pagalvokit, jei nenorite, kad liaudis sukiltų.
Pizdec Lietuvelei zombei konsevatorei sugrista su tranvestite sikmonite :-)
Gabruk tavo vieta su tavo kupruko profesorum vieta ira praveniskese prie sikano uz jusu nuopelnus ## jus tikto ir nusipelnete :-)
O kas ten me vagis visi vienodi o zmones buki galvoja nueis imes poperi idezia ir bus rojus laikas suprasti kad seimas geruoju nedirbs zmonems juos reikia priversti
Kodėl žmonės tokie kvaili ir išrinko vagis ir plėšikus matyt patinka kai juodus nosies vedzioja
Kodėl žmonės tokie kvaili ir išrinko vagis ir plėšikus matyt patinka kai juodus nosies vedzioja
Kodėl žmonės tokie kvaili ir išrinko vagis ir plėšikus matyt patinka kai juodus nosies vedzioja
Aš niekaip nesuprantu kaip jis gali patekti ar žmonės tokie buki kad balsavo už juos juk bus pizdec Lietuvai
Tragedija Lietuvai.
Dar daugiau žingsniumų atgal, dar daugiau išemigravusių, dar mažiau valstybingumo ir laisvių, dar daugiau žodžio laisvės varžymų , dar daugiau žmogaus teisių pažeidinėjmų, dar stipriasnis pedofilų ir landzberginių klanas , dar labiau nuskurdinta liaudis ir dar labiau praturtėję turtingieji.
Juk parašiau .kad niekados neberinksiu .Jokiu Masonu .Jie jau senai Paliko Plika Lietuva Dvarponams .Kurie Turėjo tėvyne savo .Priversti turėjo svetur vergauti .Beliko Lietuviams nusišauti. Gana manipuliuoti Pinigais .Nėra Tiesos Tik melas ir aogaulė .Aptekusios Europos turto barakudos tinginiai ir mes tapome Vėl Savoj Tėvynėje vergai ....Tik Gaila per mažai valdžia turi.smegenų .Bent prwzidentas.Vyras.ačiū.Dievui. daugiau aš nieko rinkti.nesiruošiu .praėjo Laikas Tas kuris visados kaip oras grynas pavirtes nematoma politine balanda ....Jie amžinai varo savo propoganda .Mylėt išmokite vieni kitus ir bus tvarka Ten kur meilė ir Tikra Sveika Tiesa
Į viršų