Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po prezidento Gitano Nausėdos kritikos konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui, šis atsiprašo, jei jo žodžiai apie nesiskiepijimą įžeidė pirmąją ponią Dianą Nausėdienę.

Po prezidento Gitano Nausėdos kritikos konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui, šis atsiprašo, jei jo žodžiai apie nesiskiepijimą įžeidė pirmąją ponią Dianą Nausėdienę.

REKLAMA

„Atsiprašau, jei mano žodžiai įžeidė ponią Nausėdienę. Tokios intencijos neturėjau, tik atsakiau į klausimą, užduotą man per ilgą interviu. Mano pagrindinis rūpestis – žmonės, kurie nesutinka skiepytis“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje komentavo G. Landsbergis.

Prezidentas G. Nausėda atsakė, kad jo žmona Diana dar nepasiskiepijo nuo koronaviruso, nes jai neleido šeimos gydytojas. Prezidentas teigė, kad pasikeitus situacijai Diana skiepysis nedelsiant, nes ji pasitiki visomis vakcinomis.

G. Nausėda kritikavo G. Landsbergio viešus pasisakymus, kur jis iškėlė klausimus dėl D. Nausėdienės nesiskiepijimo.

REKLAMA

„Diana negali skiepytis, nes šeimos gydytojas patarė to nedaryti. Kai tik šeimos gydytojas patars tai padaryti, ji pasiskiepys tą pačią akimirką“, – penktadienį žurnalistams sakė prezidentas G. Nausėda.

Taip pat jis neslėpė nusivylimo G.Landsbergio išsireiškimui ir žodžiams apie D. Nausėdienės nesiskiepijimą.

„Man labai apmaudu, kad G. Landsbergis nuėjo nepadoriu keliu ir ima kaltinti žmones net iki galo nesuvokdamas situacijos, ir net nemėgindamas jos suvokti.

Žmogus dar yra jaunas, norėtųsi palinkėti, kad jis padarytų išvadas ir suvoktų, kad politika ne tik intrigų kūrimas, priimtų teisingus sprendimus, nes jis dar jaunas“, – žurnalistams sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jo, tai nebe politika: „Tai yra žodis, kuris prasideda raide P ir baigiasi raide A, tik ilgesnis“, – pridūrė G. Nausėda.

Primename, kad interviu Eltai konservatorių lyderis pripažino, kad viešojoje erdvėje pasirodžiusi informacija, jog D. Nausėdienė iki šiol dar nepasiskiepijo, visuomenėje gali paskatinti dvejones, kurias, pažymi jis, būtina išsklaidyti.

„Aš manau, kad ji yra svarbus žmogus valstybėje, su kuriuo, gali būti, tapatinasi daug Lietuvos žmonių, ir būtent tokių, kuriems potencialiai gali būti labai svarbi ši žinia. Ir net neaiški dvejonė ar stabtelėjimas gali siųsti keistą signalą... Aš manau, kad tą dvejonę reikia išsklaidyti“, – interviu Eltai sakė G. Landsbergis.

„Šiuo klausimu yra labai svarbi lyderystė. Ir, manau, kad čia yra tai, ko reikia valstybei (...). Ši žinia yra nepaprastai svarbi ir būtų labai apmaudu, jei ta proga nebūtų išnaudota ar net būtų panaudota priešingai“, – teigė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų