Gabrielius Landsbergis sulaukė kompromituojančio klausimo

Nederamu seksualiniu elgesiu apkaltintas konservatorius Mykolas Majauskas pozicijos nekeičia ir bet kokius jam mestus kaltinimus toliau neigia. Tuo metu Seimo pirmininkas dėl jo veiksmų žada sudaryti elgesio vertinimo komisiją Seime, kuri net gali atvesti prie apkaltos.

Konservatoriai tikina, kad smūgis partijai jau ir taip suduotas.

Gali baigtis apkalta

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad konservatorių Mykolą Majauską atsivijusi neva nederamo elgesio su moksleive istorija jam gali baigtis apkalta. Jis ne tik pasidalino asmenine nuomone apie susikompromitavusį Seimo kolegą, bet ir ragina sukurti komisiją jo elgesiui įvertinti. Jei M. Majauskui metami kaltinimai bus teisiškai įrodyti, jam gali tekti atsisveikinti su parlamentaro kėde.

„Klausant tos merginos, jeigu tai nesufabrikuotas buvo interviu, netikėti pagrindo nelabai yra. Bus sudaryta darbo grupė išsiaiškinti – patvirtinti arba paneigti – tiems faktams, kurie iškilo į viešumą. Jeigu pasitvirtintų faktai, tai manau, kad neišvengiama apkalta, o kito kelio čia nėra“, - sakė pirmininkas.

Smūgis konservatoriams

M. Majausko likimą į prokurorų rankas atidavęs Gabrielius Landsbergis sako, kad šis skandalas kartu su Tado Langaičio pasitraukimu iš Seimo - didelis smūgis konservatorių partijai. Nors iš trijų pagrindinių partijos atsinaujinimo veidų teliko vienas, G. Landsbergis ragina partijos nenurašyti.

„Aš dabar jau pradėsiu skaičiuoti, kada čia mano eilė.... kokio nors... Juokauju, aišku. Bet nurašyti, užbaigti ir šiandien padėti tašką šiam atsinaujinimui, aš nemanau, kad tai būtų paranku visai politinei sistemai. Laimėtų iš to turbūt tie, kurie mes norėtume ne visada kad galbūt valdytų Lietuvą“, - sakė G. Landsbergis. 

M. Majauskas griežtai neigia

Kolegos parlamentarai M. Majauskui mestus įtarimus vertina nevienareikšmiškai.

„Kiekvienas Seimo narys atsakomyb3 prisiima pats ir, kiek supratau, Seimo narys M. Majauskas ją prisiėmė savo sprendimais pasitraukti iš Komisijos. Bet šiuo atveju be teisėsaugos vertinimo nereiktų daryti dabar jokių sprendimų, nes bet kokiu atveju tai yra ir Seimo garbės reikalas dabar jau“, - sakė R. Karbauskis

REKLAMA

„Situacija tikrai yra nemaloni ir liūdna. Man asmeniškai tikrai nemaloni. Tai duoda turbūt tokį suabejojimą. Ir daug kas, galbūt piktesni žmonės galėtų sakyti štai apie ką yra atsinaujinimas, apie ką yra nauja karta politikoje“, - kalbėjo Radvilė Morkūnaitė - Mikulėnienė. 

M. Majauskas griežtai neigia, kad prieš penkerius metus moksleivę, tiesa, pilnametę parsivedė į šeimos namus ir norėjo su ja fiziškai suartėti.

Išsamiau - reportaže: 

 

 


Rašyti komentarą...
V
Vaa
2018-03-07 19:04:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks jaunas sveikas vyras nenorėtų suartėti su gražia 18mete? Kas per lebedos ten ,gal ligoniai....
Atsakyti
0

A
Ale
2018-03-07 19:50:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir mergos kad is kitu pasinaudoti. Ko ejo gert o paskui i namus. Naivuoles pacios visko nori ta ir turi. Matos kad mergytem protas eima is paskos.Prisimine po kazkiek metu.Juokinga.
Atsakyti
-1

R
Rimantas
2018-03-07 21:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tik keistas dalykas, kur tiek metų ta k**ė buvo? ko sėdi savo pogrindyje ir laukia kol po daug metų pasakys. Jei mižnė esi tai tada tylėt reikėjo. Ko iš karto nepraneša policijai.
Aš dar ją patraukčiau už nusikaltimo slėpimą pagal BK.
Čia darosi parodija dabar visame pasaulyje. O jūs dar norite, kad jūs vyrai mylėtų ir vestų jūs. Už ką, už išgalvotas istorijas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų